nabídky práce: Třebovice

Filter results by:
Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
Upřesnění: Pardubický kraj (vrátit zpět)
Další možnosti
  • Vhodné pro OZP
    Tyto pracovní nabídky byly shromážděny z internetových stránek zaměstnavatelů či agentur, které specifikují, že dané pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením (OZP) V žádném případě to ale neznamená, že pracovní nabídky bez tohoto označení jsou pro OZP nevhodné.
1. stránka z 166 výsledků
PEVI, s.r.o.
Okres Ústí nad Orlicí
  • Pracovní náplní je příjem a expedice oděvů,zavádění do systému,zažehlování etiket,drobné opravy.
  • Požadujeme min. střední odborné vzdělání (vyučen),spolehlivost…
BOHEMIA RINGS s.r.o.
  • Mzda 27.000-31.000 Kč, příspěvek na dopravu nebo ubytování, týden dovolené navíc, navýšené příplatky.
  • Práce na ranní a odpolední směnu (8hod.), víkendy volné.
PAPERA s.r.o.
Okres Svitavy
20 000 Kč - 32 000 Kč měsíčně
  • Náplň práce: vychystávání zboží, začátek směny v 11 hodin, pracovní doba od pondělí do pátku.
  • Mzda dle výkonu pracovníka 20 000 Kč - 32 000 Kč.
ISOTEP s.r.o.
  • Pracoviště: Královéhradecká 1089, Ústí nad Orlicí.
  • Záleský telefonicky nebo e-mailem.
ZEVAS Vraclav, a.s.
  • Ošetřovatel/ka skotu - dojič/ka.
  • Místo výkonu práce: středisko Sedlec.
  • Dle domluvy možný i zkrácený úvazek.
  • Nabízíme: příspěvky na obědy, zázemí stabilní firmy,…
ČSAD Ústí nad Orlicí, a.s.
  • Jízdy Ústí nad Orlicí, Lanškroun, Jevíčko, Rychnova nad Kněžnou, Náchod, Litomyšl a Svitavy.
  • D, profesní průkaz, digitální kartu, platné psychologické vyšetření…
PRÁCE.TIPS, s.r.o.
  • Na pobočku do Svitav přijmeme samostatného kolegu/yni na vyřizování zakázek, dohled nad dodržením termínů, péči o objednávky a správu zákaznických údajů.
Samohýl group a.s.
  • Prodavač(ka) v chovatelských potřebách Zvěrokruh.
  • Přijmeme zaměstnance pro prodejnu chovat. potřeb Zvěrokruh v OC Tesco, Vysoké Mýto.
  • 2 směny, 8hod. ranní/odp., po-pá.
  • Mzda 22.000-23.000 Kč + benefity (příspěvek na dopravu a stravu, dovolená navíc, navýšené příplatky).
Qanto Services s.r.o.
  • Náplň práce: prodej a doplňování zboží, Čeká na Vás zajímavá práce v podobě kontroly čerstvosti ovoce a zeleniny, vybalování zboží, práce na pokladně, úklid.