nabídky práce: Třebovice

Filter results by:
Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
Další možnosti
  • Vhodné pro OZP
    Tyto pracovní nabídky byly shromážděny z internetových stránek zaměstnavatelů či agentur, které specifikují, že dané pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením (OZP) V žádném případě to ale neznamená, že pracovní nabídky bez tohoto označení jsou pro OZP nevhodné.
3. stránka z 908 výsledků
CLQ GROUP, s.r.o.
Litomyšl
  • Na dohodu o provedení práce přijmeme pracovníka/ici úklidu České pošty v Litomyšli.
  • Úklid probíhá v ranních hodinách.
  • Pro více info nás prosím kontaktujte.
KORADO, a.s.
Česká Třebová
  • Práci ve třísměnném provozu: 11ti hodinové směny.
  • Zdravotní stav umožňující manipulaci s břemeny nad 20 kg.
  • Dobré sociální zázemí v moderním prostředí.
OBS Praha s.r.o.
Ústí nad Orlicí
  • Přijmeme pracovníky do naší společnosti na pozici strážný.
  • Hodinová mzda 110,– Kč – 120,– Kč.
  • Dobrý zdravotní stav, zájem o práci, flexibilitu a čistý rejstřík…
NMS Market Research s.r.o.
Svitavy
100 Kč - 250 Kč za hodinu
  • Kdo je to mystery shopper?
  • Mystery shopper působí v roli utajeného zákazníka, na utajené návštěvě vystupuje dle předem určeného scénáře, zhodnotí poskytované…
MV ČR - Služební místa
Svitavy
  • Bezpečnostní sbor: Celní správa ČR.
  • Minimální stupeň dosaženého vzdělání: střední s maturitní zkouškou.
  • Místo je volné Od: 1. října 2019.
PAPERA s.r.o.
Okres Svitavy
20 000 Kč - 32 000 Kč měsíčně
  • Náplň práce: vychystávání zboží, začátek směny v 11 hodin, pracovní doba od pondělí do pátku.
  • Mzda dle výkonu pracovníka 20 000 Kč - 32 000 Kč.
BOHEMIA RINGS s.r.o.
Vysoké Mýto
180 Kč za hodinu
  • Brigáda formou dohody o provedení práce.
  • Pracovní doba dohodou, možno i v odpoledních hodinách (příp. víkend).
  • Vítána zkušenost s broušením materiálu.
Miroslav Fedrsel
Svitavy
  • Působení v rámci nadnárodní firmy.
  • B a minimálně 3 roky praxe v řízení automobilu.
  • Zkušenosti s doručováním zásilek výhodou.
  • Nástupní mzda 20 000 tisíc.
CZ LOKO
  • Co takhle posunout kariéru ve výrobě o něco výš?
  • Máte praxi jako směnový nebo hlavní mistr ve výrobní společnosti?
  • Odpovědnost za vykazování úkolových hodin.
CZ LOKO
  • Už máte dost práce na noční směny a nepřetržitý provoz?
  • Máme pro Vás zajímavou pracovní nabídku na pozici Z Á M E Č N Í K - S V Á Ř E Č! Nabízíme dlouhodobou a…