nabídky práce: Teplice

Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
1. stránka z 10 výsledků

Prodavač na plný nebo částečný úvazek (m/w)

  • Doplňování zboží a jeho prezentace.
  • Zkušenost v maloobchodě s oděvy (výhodou).
  • Orientace na zákazníka a služby.
  • Flexibilita a aktivní přístup k práci.

Sportovní poradce - Cyklistika (částečný/plný úvazek)

  • CO TI BUDE DĚLAT RADOST?
  • Když zákazníkovi-sportovci nabídneš to, co potřebuje, nikoliv to, co je nejdražší.
  • Když se tvůj zákazník-sportovec spokojený vrátí do…

Uklízečka bytových domů Teplice

Andulka services s.r.o.
Teplice
  • Jedná se o práci v úklidu bytových domů.
  • Uklízejí se společné prostory (schodiště, chodby, výtahy, okna a vestibuly).
  • Práce je v celém Děčíně.

IT Field Engineer

TECEZE
Teplice
4 000 Kč denně
  • Teceze is looking for IT Field Engineer to work in ad-hoc basis based on our client requirements.
  • The successful candidate will provide effective multi-site…

Ostraha

K2S - Facility, spol. s r.o.
Litoměřice
100 Kč za hodinu
  • Hledáme pracovníka na ostrahu objektu 04:00 - 20:00 (lze 16 hod/směna, i 8 hod/směna).
  • Náplň práce: obchůzky a kontrola areálu.

pracovník ostrahy - Ústí nad Labem, vyhrazeno pro OZP

Aves Plus
Ústí nad Labem
100 Kč - 110 Kč za hodinu
  • Mzdu až 100 Kč/hod.dle zkušeností.
  • Možnost výběru směn dle Vašich možností.
  • Jednoduchá, nenáročná práce na vrátnici.
  • Typ úlohy: Plný úvazek, Částečný úvazek.

Úklid bytových domů Ústí nad Labem

  • Co můžete od práce očekávat:

Servisní technik/poradce (částečný/plný úvazek)

  • Když zákazníkovi správně a bezpečně seřídíš kolo/lyže.
  • Když se tvůj zákazník-sportovec spokojený vrátí do prodejny, protože jsi mu…

Specialista/ka zdraví a dietologie

Svět Zdraví
Most
12 000 Kč - 30 000 Kč měsíčně
  • Vzdělání min. SŠ, VŠ výhodou.
  • Znalost v oboru zdraví a dietologie (licence: Poradce ve výživě, Nutriční specialista apod., případně zdravotní škola).

Ostraha v Ústí nad Labem

Aaron guard s.r.o.
  • Bezpečnostní agentura nabízí volné pracovní pozice strážných pro obchodní jednotky v Ústí nad Labem.
  • Mzda je 92,– Kč/hod.
  • Hodinová mzda 92 ,–Kč/hod.
» Zveřejněte svůj životopis - Zabere to opravdu jen chvíli

Dostávejte nové nabídky odpovídající tomuto vyhledávání na svůj e-mail. - Je to zdarma!