nabídky práce: Valašské Meziříčí

Filter results by:
Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
Další možnosti
  • Vhodné pro OZP
    Tyto pracovní nabídky byly shromážděny z internetových stránek zaměstnavatelů či agentur, které specifikují, že dané pozice jsou vhodné pro osoby se zdravotním postižením (OZP) V žádném případě to ale neznamená, že pracovní nabídky bez tohoto označení jsou pro OZP nevhodné.
4. stránka z 909 výsledků
AVEC trade CZ
Loučka
90 Kč za hodinu
  • Zlínský kraj, Loučka, Česká republika.
  • 90 Kč / hod. denní změna,.
  • 98 Kč / hod. noční změna,.
  • Práce v teplém a čistém prostředí.
ESAS AUTO
Valašské Meziříčí
  • Do našeho servisního týmu ve Valašském Meziříčí hledáme kolegu, šikovného mechanika.
  • Opravy a diagnostika mechanických částí vozidel.
MW-DIAS, a.s.
  • Dlouholetá stabilní společnost hledá do svého týmu nové uchazečky od 18 let na úklidové pozice:
  • Nástup možný ihned na brigádu.
  • Mzda: 14 600,-Kč/měsíc.
ServiceCrew, s.r.o.
Vsetín
120 Kč - 300 Kč za hodinu
  • Úklid bytů a rodinných domů, domácností, kanceláří, zahradnické práce, mytí oken, žehlení.
  • Sami si zvolíte jak daleko chcete dojíždět, jak velkou požadujete…
Rožnov pod Radhoštěm
  • Jsme jednou z největších firem v České republice.
  • Každý z našich zaměstnanců nám pomáhá zlepšovat služby České pošty tak, abychom i nadále patřili mezi špičku v…
Real Job s.r.o.
Nový Jičín
  • Nová aktuální nabídka práce na pozici Operátor/ka výroby pouze na 1 směnný provoz v Novém Jičíně.
  • Montáž a balení náhradních dílů automobilových komponentů.
Commodities Management Exchange s.r.o.
Okres Vsetín
  • Náplň práce: Servis hotelového typu a provoz areálu.
  • Nabízíme: nadstandardní finanční ohodnocení 35 000,- + příspěvek na dopravu 1000,- Kč.
Protektia s.r.o.
Vsetín +4 lokality
105 Kč za hodinu
  • Hledáme nové kolegy do našeho týmu.
  • Náplní práce je zajištění pořádku a bezpečnosti na dané prodejně, detektivní činnost.
  • Možnost plánování směn dle potřeb.
Pracanti s.r.o.
21 000 Kč - 23 000 Kč měsíčně
  • Pro výrobní společnost ve Valašském Meziříčí se zaměřením na automobilový průmysl, hledáme uchazeče na pozici „SKLADNÍK S VZV “.
MP Krásno, a.s.
  • Pracoviště: Náměstí 87/20, Valašské Meziříčí.
  • Požadujeme vyučení v oboru, praxi s prodejem masa a uzenin, s porcováním masa a přípravou polotovaru.