nabídky práce: Varnsdorf

Řadit dle: Relevance - Data zveřejnění
1. stránka z 7 výsledků

SVÁŘEČ nová nabídka

Advantage Consulting, s.r.o.
Okres Děčín
  • Svářečské práce dle technologické dokumentace.
  • Evidence dat o průběhu a výsledku svařování.
  • Údržba svařovacích přístrojů a zařízení.
  • Ochotu učit se novým věcím.

Nástrojář - Benešov nad Ploučnicí nová nabídka

  • Do výrobní společnosti v Benešově nad Ploučnicí hledáme nástrojáře.
  • Ničeho se nemusíte bát, vše Vás naučíme.
  • Nebojíte se nových výzev a máte chuť pracovat.

CAD Designer (CATIA) nová nabídka

Hays Czech Republic, s.r.o.
Ústecký kraj
  • CAD designér/-ka je zodpovědný/-ná za design výrobku.
  • Připravuje CAD data v Softwaru Catia V5 dle požadavků.
  • Co Vás čeká a nemine?

Operations Controller, výroba, Děčínsko nová nabídka

  • Příprava reportů pro managementspolupráce na sledování nákladovosti závoduimplementace a zlepšování interních procesůspráva pronajatého majetkupodpora ostatních…

Správce IT – vhodné i pro absolventa, profesní růst nová nabídka

Jobleader
  • Rádi byste využili svých znalostí v oblasti IT?
  • Orientujete se v programovacích jazycích, HW, SW a prostředí Windows?
  • Je mnoho důvodů, proč se k nám přidat:

SKLADNÍK nástup 26 700 Kč, 13.tá mzda, Flexipassy nová nabídka

26 700 Kč měsíčně
  • SKLADNÍK nástup 26 700 Kč, 13.tá mzda, Flexipassy.
  • Hledáme fyzicky zdatné skladníky pro našeho významného klienta z Litvínova.
  • Ruční skládání pytlů na palety.

Elektromechanik údržby nová nabídka

Barlett & Cenbright
  • Provádění údržby a opravy technologických zařízení.
  • Elektrická či mechanická oprava výrobních a nevýrobních zařízení.

Manažer kvality pro výrobní společnost na Šluknovsku nová nabídka

Jobleader
  • Chcete se stát součástí dynamické, moderní, stabilní, přátelské a úspěšné společnosti?
  • Máte zkušenosti v oblasti kvality, konkrétně na obdobné vedoucí pozici?

Vedoucí elektroúdržby nová nabídka

  • Řídí, organizuje činnost zaměstnanců útvaru elektroúdržby.
  • Zodpovídá za údržbu elektro zařízení a elektro částí výrobně-technologických celků.

Manažer logistiky nová nabídka

  • Expedice, plánování expedice, vyjednávání s přepravci za účelem dosažení nejlepších podmínek pro přepravu (dodávky kontejnerové i kamionové).

Pracovníci v elektrovýrobě, 2 směny, až 24.000 Kč/měsíčně nová nabídka

  • Pracovníci v elektrovýrobě, 2 směny, až 24.000 Kč/měsíčně.
  • Nechceš pracovat ve 3 směnném provozu?
  • Máme pro tebe práci jen na dvě směny!
  • Co u nás budeš dělat?

Technik kvality nová nabídka

  • Provádění testů a vstupních kontrol, vyhodnocení výsledků.
  • Komunikace se zákazníky i dodavateli.
  • Znalost technik kvality, MSA, 8D reporty, PPAP, statistika.

Stavbyvedoucí nová nabídka

  • Zpracování nabídek, jednání se zákazníkem.
  • Přípravu stavební zakázky – vytvořit cenový rozpočet na stavby.
  • Koordinaci prací na stavební zakázce.

MES Specialista nová nabídka

  • Poskytuje služby MES konzultanta a administruje systém.
  • Nasazení systému na výrobní linky.

Operátor výroby s náborovým příspěvkem nová nabídka

  • Hledáme šikovné a zručené pracovníky na pozici operátora výroby do lokality Rakovník.
  • S možností svozu z lokalit: Louny, Podbořany a Žatec.
» Zveřejněte svůj životopis - Zabere to opravdu jen chvíli

Dostávejte nové nabídky odpovídající tomuto vyhledávání na svůj e-mail. - Je to zdarma!