Přeskočit na hlavní obsah

Výsledky vyhledávání

Řadit dle: -
1 nabídka práce

Job Post Details

Konzultant/ka zákaznické linky MND Energie a.s. - job post

MND a.s.
Ústí nad Labem
Než přejdete na webové stránky společnosti, vytvořte si účet Indeed.

Lokalita

Úplný popis pracovní pozice:

Nevyhovuje Ti stávající zaměstnání, nebo hledáš novou pracovní výzvu?

MÁME PRO TEBE SKVĚLOU ZPRÁVU! SPOLEČNOST MND Energie a.s. ROZŠIŘUJE SVOJI RODINU!

Ve zcela nových kancelářích v centru Ústí nad Labem máme pár volných kancelářských židlí, možná jedna z nich čeká právě na Tebe!

EMPATIE, PROFESIONALITA, FÉROVOST, SPOLEHLIVOST – to Tě bude vystihovat!

U nás budeš totiž:

  • odborníkem na příchozí lince
  • poskytovat kvalitní zákaznický servis
  • hovořit po telefonu s našimi klienty na příchozí zákaznické lince
  • řešit jejich různorodé požadavky (nastavení služeb, změny záloh, přepisy odběrného místa a spoustu dalších dotazů)
  • zaznamenávat do interních systému domluvené změny
  • ověřovat nejvýhodnější nastavení našich služeb
  • komunikovat s kolegy z jiných oddělení

Nejsi profík?

NEVADÍ!! Na začátku Tě u nás čeká:

  • propracované školení od našich profesionálních trenérů
  • náslechy hovorů u zkušených kolegů
  • podpora nadřízeného, trenéra, i celého týmu

Jak si Tě představujeme?

JAKO ČLOVĚKA, KTERÝ:

  • je prozákaznický a zodpovědný
  • umí používat selský rozum
  • se rychle zorientuje v novém prostředí a ovládá práci na počítači
  • je ochotný pracovat na směny a dva víkendové dny v měsíci

PROČ si vybrat nás?

PROTOŽE:

  • jsme skvělý tým
  • jsme FÉROVÍ k zákazníkům i zaměstnancům
  • pracujeme v nových moderních kancelářích v srdci Ústí nad Labem
  • máme motivující mzdové ohodnocení – fixní mzda od 24 500 Kč – 33 500 Kč
  • odměny/provize k fixní mzdě navíc, které si můžeš ovlivnit sám - nástupní mzda 24 500 Kč + provize (průměrná měsíční mzda 28 500 Kč)
  • máme čerstvou kávu pro zaměstnance zdarma
  • 25 dní dovolené
  • 4 dny SICK DAYS
  • stravenkový paušál za každý odpracovaný den 99 Kč do výplaty
  • penzijní připojištění 600 Kč za každý měsíc
  • odměna za doporučení kolegy 10 000 Kč
  • Benefitní karta Pluxee (dříve Sodexo) = Finanční prostředky ve výši 15 000 Kč ročně

......a mnoho dalších skvělých zaměstnaneckých benefitů

Nástupní termín 1.6.2024

Lokalita

Termín nástupu

1.6.2024

Snadno odpovídejte na pracovní nabídkyVložit životopis