Přeskočit na hlavní obsah

Nabídky práce kuchař kuchařka v lokalitě Ostrava

Řadit dle: -
Nabídky práce: 9
Odebrali jsme několik nabídek práce, které byly velmi podobné již zobrazeným nabídkám. Chcete-li zobrazit i tyto další výsledky, můžete znovu spustit hledání i s vynechanými nabídkami práce.

Job Post Details

Kuchař/kuchařka - job post

Domov Slunečnice Ostrava, příspěvková organizace
Ostrava
24 000 Kč - 28 000 Kč měsíčně - Plný úvazek
Než přejdete na webové stránky společnosti, vytvořte si účet Indeed.

Popis pracovní pozice

Zde se dozvíte, jak se podrobnosti nabídky práce shodují s vaším profilem.

Plat

  • 24 000 Kč - 28 000 Kč měsíčně

Druh nabídky práce

  • Plný úvazek

Lokalita

Ostrava

Úplný popis pracovní pozice:

O nás

Jsme domov pro seniory Slunečnice v Ostravě-Porubě poskytující sociální služby seniorům a hledáme do svého týmu kuchaře/kuchařku.

Náplň práce:

  • Zajišťování řádného chodu stravovacího úseku.
  • Připrava a expedice běžných studených a teplých pokrmů včetně polévek, příloh a moučníků. Výroba technologicky náročných jídlel pro klienty a zaměstnance domova.
  • Výroba nejsložitějších dietních jídel v rozsahu podle dietního systému závazného ve zdravotnických zařízeních

Co od Vás očekáváme:

  • střední odborné vzdělání v oboru kuchař
  • zdravotní způsobilost

Co Vám můžeme nabídnout:

  • odpovídající platové ohodnocení dle platných tabulek 6. platová třída + osobní příplatek a možnost mimořádných odměn
  • benefity – příspěvek z FKSP ve výši 4.200,- Kč je možné využít na penzijní připojištění
  • oběd za cenu 35,- Kč
  • 5 týdnů dovolené
  • příjemné pracovní prostředí

nástup dle dohody

Snadno odpovídejte na pracovní nabídkyVložit životopis