Přeskočit na hlavní obsah

nabídky práce v lokalitě Žďár nad Sázavou

Řadit dle: -
400+ nabídek práce
  • Zobrazit podobné nabídky práce u tohoto zaměstnavatele

Podobná vyhledávání:

brigáda

Job Post Details

Manipulační dělník Recycling kovové odpady Čáslav - job post

RKO GROUP a.s.
Nové Město na Moravě
6 250 Kč - 6 500 Kč týdně - Plný úvazek
Než přejdete na webové stránky společnosti, vytvořte si účet Indeed.

Popis pracovní pozice

Zde se dozvíte, jak se podrobnosti nabídky práce shodují s vaším profilem.

Plat

  • 6 250 Kč - 6 500 Kč týdně

Druh nabídky práce

  • Plný úvazek

Lokalita

Úplný popis pracovní pozice:

O nás

Společnost Recycling - kovové odpady a.s. se zabývá výkupem kovových odpadů a autovraků. které dokážeme zpracovat podle požadavků zákazníků a vrátit zpět do průmyslové výroby. Naší činností významně přispíváme k zachování čisté krajiny pro naši budoucnost a to nám dává smysl.

Pokud to dává smysl i Vám, přidejte se k našemu týmu v Čáslavi.

Náplň práce:

  • jednání se zákazníky a případná pomoc s manipulací kovových odpadů
  • příjem, vážení a třídění vykoupených materiálů
  • jejich uskladňění ve vyhrazených prostorách
  • spolupráce s administrativní pracovnicí provozovny
  • udržování pořádku venkovních prostor provozovny

Co od Vás očekáváme:

  • komunikativnost a slušnost
  • pečlivost a zodpovědnost
  • smysl pro pořádek
  • ochotu pracovat nepravidelně, zejména v sobotu dopoledne a případně střídat dovolené

Co Vám můžeme nabídnout:

  • práci v režimu DPP (dohoda o provedení práce)
  • příjemný kolektiv ochotný poradit a pomoci
  • hodinová mzda 130,-Kč hrubého po zaučení
  • férové jednání
Snadno odpovídejte na pracovní nabídkyVložit životopis