Přeskočit na hlavní obsah

nabídky práce v lokalitě Bitozeves

Řadit dle: -
Nabídky práce: 652

Podobná vyhledávání:

brigáda

Job Post Details

Finanční specialista - job post

Kapitol, a.s.
3.0 out of 5
Chomutov
40 000 Kč - 100 000 Kč měsíčně - Plný úvazek
Za posledních 30 dnů reagoval na 75 % nebo více odpovědí, obvykle reaguje do 1 dne.

Popis pracovní pozice

Zde se dozvíte, jak se podrobnosti nabídky práce shodují s vaším profilem.

Plat

  • 40 000 Kč - 100 000 Kč měsíčně

Druh nabídky práce

  • Plný úvazek

Lokalita

Chomutov

Úplný popis pracovní pozice:

Pracovní nabídka

HLEDÁME NOVÉ TALENTY DO NAŠEHO TÝMU FINANČNÍCH KONZULTANTŮ

Chceš být v životě sám sobě šéfem? Přijmi výzvu a připoj se k nám! Jsme moderní a dynamická finanční společnost s historií.

Hledáme talentované nováčky na pozici finanční konzultant.

O CO SE JEDNÁ

  • pomoc klientům měnit jejich finanční budoucnost
  • práce s produkty a službami více než 60 finančních institucí na trhu: bydlení, -reality, úvěry, hypotéky, investice, ochrana majetku a zdraví, renta a další služby
  • vyjednávání podmínek u bank, pojišťoven a dalších společností
  • telefonická komunikace, schůzky s klienty

Požadujeme

Týmového ducha
Maturitní vysvědčení
Čistý trestní rejstřík
Chuť pracovat a sebevzdělávat se

Nabízíme

Možnost nadstandardního výdělku: S námi máš možnost dosahovat takových finančních výsledků které se odrazí jen ze tvé pracovitosti.

Růst a rozvoj: Naučíme tě, jak si stanovovat cíle a dosahovat jich. Poskytneme ti nástroje a know-how k tomu, abys se stal profesionálem ve svém oboru.

Přátelský a inspirativní kolektiv: Budeš pracovat s lidmi, kteří Ti ve všem poradí a pomohou. Zároveň Ti budou vzorem a zajistí Ti úspěch.

Flexibilita zaměstnání

Naučíme tě být finančně gramotným a plánovat své finance jako profesionál. Tvoje úspěchy nebudou náhodné, ale pečlivě naplánované.

Vhodné pro

Absolventy, osoby na mateřské/rodičovské dovolené.

Typ úlohy: Plný úvazek

Plat: 40 000,00Kč - 100 000,00Kč (měsíčně)

Vzdělání:

  • střední škola s maturitou (Povinné)
Snadno odpovídejte na pracovní nabídkyVložit životopis