Přeskočit na hlavní obsah

Výsledky vyhledávání

Řadit dle: -
Nabídky práce: 16,367
  • Zobrazit podobné nabídky práce u tohoto zaměstnavatele

Podobná vyhledávání:

brigáda

Job Post Details

Pre-Serial Quality Engineer (m/f/d) - job post

ZF
3.9 out of 5
Hlavenec
Za posledních 30 dnů reagoval na 75 % nebo více odpovědí, obvykle reaguje do 3 dnů.
Než přejdete na webové stránky společnosti, vytvořte si účet Indeed.

Lokalita

Hlavenec

Úplný popis pracovní pozice:

What's Next? Join ZF!

ZF is a global technology company supplying systems for passenger cars, commercial vehicles and industrial technology, enabling the next generation of mobility.

ZF allows vehicles to see, think and act. In the four technology domains of Vehicle Motion Control, Integrated Safety, Automated Driving, and Electric Mobility, ZF offers comprehensive product and software solutions for established vehicle manufacturers and newly emerging transport and mobility service providers. ZF electrifies a wide range of vehicle types. With its products, the company contributes to reducing emissions, protecting the climate and enhancing safe mobility.

Pre-Serial Quality Engineer (m/f/d)

Country/Region: CZ
Location: Hlavenec, Central Bohemian Region, CZ, 294 74

Req ID 57992 Hlavenec, Czech Republic

Hledáme nového kolegu či kolegyni, který bude zajišťovat schválení nových nebo změněných výrobků a procesů zákazníkem. Chceme najít pečlivého člověka s velmi dobrou znalostí anglického nebo neměckého jazyka, který díky svým silným organizačním schopnostem hladce převezme svůj díl povinností v projektovém týmu.

Náplň práce:

  • Odpovědnost za provozní, technickou a jinou kvalifikovanou koordinaci činností v rámci procesů ZF
  • Odpovědnost za účinné využívání finančních, technologických a personálních zdrojů
  • Odpovědnost za úspěšné schválení nových nebo změněných výrobků a procesů zákazníkem (PPAP, PPF….)
  • Odpovědnost za provádění revalidace PPAPů dle požadavků zákazníka
  • Odpovědnost za kvalitu výrobních procesů souvisejících se zavedenou změnou
  • Kontrola předsériových vzorků / výrobků před jejich odesláním zákazníkovi

Požadavky:

  • Minimálně 2 roky zkušeností v obdobné pozici (automotive výhodou)
  • VŠ/SŠ vzdělání technického směru
  • AJ nebo NJ - úroveň B1
  • uživatelská znalost práce MS Excel, Word, PowerPoint
  • základní znalost statistických a analytických metod
  • orientace v technické dokumentaci
  • výhodou školení interní auditor / technik kvality, školení MSA, FMEA, 8D, VDA 2, znalost SAP
  • ŘP sk.B

Co nabízíme my?

  • Zkrácenou pracovní dobu na 37,5 hod./týden
  • Pružnou pracovní dobu (pevné jádro 9:00 – 14:30 hod)
  • 5 týdnů dovolené
  • Roční bonus ve výši až 18.000,- Kč
  • Příspěvek na penzijní připojištění ve výši 700,- Kč měsíčně
  • 700,- Kč měsíčně do Cafeteria systému (Benefity.cz)
  • Celoroční kalendář firemních akcí pro zaměstnance
  • Jednorázové odměny za doporučení nových zaměstnanců ve výši až 30.000,- Kč
  • Dotované závodní stravování a jídelnu s možností venkovního posezení, kde se dobře najíte
  • Věrnostní bonusy pro zaměstnance od 3 odpracovaných let dále
  • Péči o zdraví (např. očkování proti chřipce)

Be part of our ZF team as Pre-Serial Quality Engineer (m/f/d) and apply now!

Contact

Igor Culek

+420 474 316 227

What does DEI (Diversity, Equity, Inclusion) mean for ZF as a company?

At ZF, we continuously strive to build and maintain a culture where inclusiveness is lived and diversity is valued. We actively seek ways to remove barriers so that all our employees can rise to their full potential. We aim to embed this vision in our legacy through how we operate and build our products as we shape the future of mobility.

Find out how we work at ZF:

Job Segment: Quality Engineer, Quality Manager, SAP, ERP, Engineering, Automotive, Quality, Technology

Snadno odpovídejte na pracovní nabídkyVložit životopis