Přeskočit na hlavní obsah

nabídky práce v lokalitě Děčín

Řadit dle: -
Nabídky práce: 695
  • Zobrazit podobné nabídky práce u tohoto zaměstnavatele

Podobná vyhledávání:

brigáda

Job Post Details

Elektromechanik lokomotiv - příspěvek na penzijní pojištění - job post

IDS LocoCare s.r.o.
Děčín
30 000 Kč - 37 000 Kč měsíčně - Plný úvazek
Než přejdete na webové stránky společnosti, vytvořte si účet Indeed.

Popis pracovní pozice

Zde se dozvíte, jak se podrobnosti nabídky práce shodují s vaším profilem.

Plat

  • 30 000 Kč - 37 000 Kč měsíčně

Druh nabídky práce

  • Plný úvazek

Lokalita

Děčín

Úplný popis pracovní pozice:

O nás

IDS LocoCare s.r.o, soukromá společnost podnikající v údržbě lokomotiv a jiných drážních vozidel, hledá nového kolegu nebo kolegyni na pozici elektromechanik lokomotiv v servisním centru Děčín.

Co u nás budete dělat ?

Po zaškolení Vás čeká provádění údržby a různých stupňů oprav kolejových vozidel v přátelském kolektivu a jednosměnném provoze na provozovně (Po-Pá 8hod) s možností práce přesčasů. Přijďte se za námi podívat a staňte se členem našeho týmu společnosti IDS LocoCare s.r.o. (člen holdingu IDS).

Co musíte znát, mít a umět?

  • očekáváme proaktivní přístup
  • pečlivost a odpovědnost
  • chuť učit se novým věcem
  • zdravotní způsobilost dle Vyhlášky č. 101/95 a elektrotechnická způsobilost dle Vyhlášky č. 50 (popř. dle Vyhlášky 279/2000 vysoké napětí)
  • výhodou je být aktivním řidičem sk. B

Co Vám nabízíme

  • nabízíme nadstandardní ohodnocení ve stabilní společnosti (po zapracování až 37 000 Kč)
  • řadu firemních benefitů (5 týdnů dovolené, příspěvky na stravu formou stravenkového paušálu, příspěvky na penzijní pojištění, pojištění odpovědnosti za škody způsobené při výkonu zaměstnání, placené přesčasy)
  • odměna 37 000 Kč po zaškolení

Kontakt: e-mail přes odpovědní formulář

Benefity

  • Dovolená navíc
  • 13., případně 14. plat
  • Kariérní růst
  • Lékařská péče
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Přátelské prostředí
Snadno odpovídejte na pracovní nabídkyVložit životopis