Přeskočit na hlavní obsah

nabídky práce v lokalitě Duchcov

Řadit dle: -
700+ nabídek práce
  • Zobrazit podobné nabídky práce u tohoto zaměstnavatele

Podobná vyhledávání:

brigáda

Job Post Details

Pracovník v sektoru úklid restaurace. - job post

Pivovar Monopol
Teplice
Částečný úvazek
Než přejdete na webové stránky společnosti, vytvořte si účet Indeed.

Popis pracovní pozice

Zde se dozvíte, jak se podrobnosti nabídky práce shodují s vaším profilem.

Druh nabídky práce

  • Částečný úvazek

Lokalita

Teplice

Úplný popis pracovní pozice:

Info:

Hledáme pracovníka v sektoru úklid restaurací.

Práce je na plný či částečný úvazek.

Náplň práce:

Uklid restaurace a kavárny.

Od 5.00 - 13.00

Požadujeme:

Požadujeme smysl pro pořádek a zodpovědnost.

Nabízíme:

Nabízíme stabilitu firmy, včas proplacenou mzdu, nárok na dovolenou, firemní stravu.

Snadno odpovídejte na pracovní nabídkyVložit životopis