Přeskočit na hlavní obsah

nabídky práce v lokalitě Havířov

Řadit dle: -
Nabídky práce: 1,824

Podobná vyhledávání:

brigáda

Job Post Details

Operátor /operátorka výroby - vhodné pro ženy 28.000 CZK - job post

Lead - Project Advices s.r.o.
Havířov
26 000 Kč - 28 000 Kč měsíčně - Plný úvazek
Než přejdete na webové stránky společnosti, vytvořte si účet Indeed.

Popis pracovní pozice

Zde se dozvíte, jak se podrobnosti nabídky práce shodují s vaším profilem.

Plat

  • 26 000 Kč - 28 000 Kč měsíčně

Druh nabídky práce

  • Plný úvazek

Lokalita

Havířov

Úplný popis pracovní pozice:

O nás

Pro společnost, která je vedoucí evropský výrobce a dodavatel jednorázových zdravotních pomůcek, hledá kandidáta/kandidátku do svého týmu v Havířově.

Hledáme zaměstnance na hlavní pracovní poměr do kmenového stavu a to na pozice operátora výroby / operátorky výroby.

Vpřípadě zájmu prosím ozaslání Vašeho životopisu či informací: věk, vzdělání a dosavadní praxe na nás email. Rádi Vám zavoláme a pobavíme se co a jakdále.

Nejedná se opráci před agenturu práce. Práce je na hlavní pracovní poměr.

Náplň práce:

  • Základní znalost práce spočítačem, základní orientace na klávesnici.
  • Práce se čtečkou – pokud jste zkoušeli čtečku čárových kódů vTescu a baví vás to, půjde opodobný princip práce.
  • Počítání, které je prakticky celou směnu (balení obsahuje počítání 12kusů, 15kusů atd.)
  • Pečlivost, manuální zručnost, smysl prodetail.

Co od Vás očekáváme:

  • Práce v nepřetržitém provoze (12 hod. směna) v režimu krátky/dlouhý týden.
  • Práce pouze ve stoje, min. výška kandidáta / kandidátky nesmí být pod 155cm / kvůli úložným boxům, ke kterým se musí pracovník dostat a natáhnout.

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Celková mzda vrozpětí 26.000– 28.000CZK / měsíc
  • Skládá se ze mzdy:
    • hrubá mzda 22.380CZK,
    • práce vnoci a o víkendu 1.600 CZK
    • příplatek za nepřetržitý provoz 2.141 CZK
    • 10% bonus ze základní mzdy: 2.238 CZK
  • Docházkový bonus nástupní – 500CZK, po 3měsících se zvedá na 1.000CZK (vypláceno formou kafeterie)
  • 25dní dovolené
  • Příspěvek na dovolenou a Vánoce 1/4 výše Vaší základní mzdy
  • Závodní stravování
  • Příspěvek na penzijní a životní připojištění (po roce odpracované ve firmě)
  • Multisport karta, nápoje na pracovištiatd.

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Vzdělávací kurzy
  • Kafetérie
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na vzdělávání
  • Příspěvek na mobilní tarif
  • Přátelské prostředí
  • Relax zóna
  • Herní zóna
  • Občerstvení na pracovišti
  • Parkoviště
Snadno odpovídejte na pracovní nabídkyVložit životopis