Přeskočit na hlavní obsah

nabídky práce v lokalitě Hradec Králové

Řadit dle: -
Nabídky práce: 1,852
  • Zobrazit podobné nabídky práce u tohoto zaměstnavatele

Podobná vyhledávání:

brigáda

Job Post Details

Kurýr/řidič pro rozvoz zásilek, 30 000 - 35 000 CZK/měsíc, nástup ihned - job post

Freedom Cars
Hradec Králové
35 000 Kč měsíčně - Trvalý, Plný úvazek, Smlouva

Popis pracovní pozice

Zde se dozvíte, jak se podrobnosti nabídky práce shodují s vaším profilem.

Plat

  • 35 000 Kč měsíčně

Druh nabídky práce

  • Trvalý
  • Plný úvazek
  • Smlouva

Lokalita

Úplný popis pracovní pozice:

Aktivně řídíte, jste držitel řidičského průkazu skupiny B? Máte čistý trestní rejstřík a jste flexibilní a spolehlivý? Hledáme Vás! Jsme stabilní společnost s týmem zkušených zaměstnanců a rádi přijmeme do svých řad nového kolegu. Náplní Vaší práce bude rozvoz a doručování balíčků a balíků příjemcům. Pracovní pozice je vhodná pro uchazeče z okresu Hradec Králové, okresu Pardubice, okresu Náchod.

Požadujeme

Vhodný kandidát by měl být samostatný, flexibilní, spolehlivý, měl by mít příjemné vystupování a umět si zorganizovat práci a úkoly, které mu budou přiděleny. Řidičský průkaz skupiny B je nezbytný. Praxe v oboru je výhodou ne podmínkou.

Nabízíme

Pravidelná měsíční mzda a výkonnostní bonusy jsou základem.

Samozřejmostí u nás je příspěvek na dopravu, služební SIM, sjednané pojištění odpovědnosti, také 25 dní dovolené a po zaučení můžete čerpat další zaměstnanecké výhody.

Nástup možný ihned nebo po domluvě

Typ úlohy: Plný úvazek, Trvalý, Smlouva

Plat: Až 35 000,00Kč měsíčně

Praxe:

  • řízením: 1 rok (Preferované)

Oprávnění/Certifikace:

  • řidičský průkaz sk. B (Povinné)
Snadno odpovídejte na pracovní nabídkyVložit životopis