Přeskočit na hlavní obsah

nabídky práce v lokalitě Jesenice

Řadit dle: -
Nabídky práce: 17,048
  • Zobrazit podobné nabídky práce u tohoto zaměstnavatele

Podobná vyhledávání:

brigáda

Job Post Details

Práce v bezpečnostní agentuře - Pracovníci ostrahy - Modletice, okr. Praha - východ - job post

D.I.SEVEN, a.s.
1.8 out of 5
Modletice
20 500 Kč - 23 500 Kč měsíčně - Plný úvazek
Než přejdete na webové stránky společnosti, vytvořte si účet Indeed.

Popis pracovní pozice

Zde se dozvíte, jak se podrobnosti nabídky práce shodují s vaším profilem.

Plat

  • 20 500 Kč - 23 500 Kč měsíčně

Druh nabídky práce

  • Plný úvazek

Lokalita

Modletice

Úplný popis pracovní pozice:

Místo výkonu práce:
  • Modletice, okr. Praha - východ
  • Průmyslová zóna - Modletice, okr. Praha - východ.
Pozice:
  • Práce v bezpečnostní agentuře - Pracovníci ostrahy - Modletice, okr. Praha - východ
Kontakt:
  • Josef Říha
  • Telefon: 724 046 942 (Po – Pá 8 - 16 hod.)
  • Email: josef.riha@diseven.cz
Benefity:
  • Vhodné pro ČID, PID, ZPS (OZP)
  • Vhodné pro starobní důchodce
  • Možnost zkráceného úvazku
  • Ostraha v průmyslové zóně. Výhodou možnost vlastní dopravy.
  • Vhodné pro ČID, PID, ZPS
  • Přizpůsobení směn Vašim potřebám (po dohodě v týmu)
  • Náborový příspěvek až 10.000 Kč po zkušební době.
Směnnost:
  • směnný provoz
Náplň práce:
  • Hledáme nového zaměstnance na ostrahu objektu půjčovny stavebních strojů. Jedná se práci na vjezdové vrátnici do areálu objektu. Do místa nejezdí autobus a proto je nutná vlastní doprava, na kterou od nás dostane příspěvek. Po zkušební době od nás dostanete náborový příspěvek až 20.000 Kč. Práce je vhodná zejména pro invalidní důchodce.
Nabízíme
  • dlouhodobou spolupráci
  • zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí
  • pravidelný měsíční příjem
  • profesionální vybavení a kvalitní pracovní ustrojení
  • práci ve společnosti, která skutečně podporuje dětské domovy, útulky pro zvířata, handicapované a sportovní události
  • individuální přístup
  • přátelský kolektiv

Výhodou
  • předchozí působení v oboru

Potřebné doklady
  • čistý trestní rejstřík
  • potvrzení od lékaře
  • zápočtový list
  • číslo účtu
  • zdravotní kartička pojišťovny
  • občanský průkaz

Pozn: důchodci, částečně invalidní a plně invalidní důchodci navíc
  • rozhodnutí o důchodu
  • potvrzení o důchodu

Mzdové rozpětí:
  • 20500 Kč / měsíc
Pracovněprávní vztah:
  • HPP
  • DPP
  • možno i zkrácený úvazek

Požadujeme:
  • Spolehlivost
  • Trestní bezúhonnost
  • Dobrý zdravotní stav
  • Zkouška odborné způsobilosti - certifikát strážný 68-008-E (možnost dodělat u nás)

Vzdělání: základní
Snadno odpovídejte na pracovní nabídkyVložit životopis