Přeskočit na hlavní obsah

nabídky práce v lokalitě Kyjov

Řadit dle: -
400+ nabídek práce
  • Zobrazit podobné nabídky práce u tohoto zaměstnavatele

Podobná vyhledávání:

brigáda

Job Post Details

Pomocný kuchař - job post

Region, spol. s r.o.
Kyjov
27 000 Kč - 30 000 Kč měsíčně - Trvalý, Plný úvazek

Popis pracovní pozice

Zde se dozvíte, jak se podrobnosti nabídky práce shodují s vaším profilem.

Plat

  • 27 000 Kč - 30 000 Kč měsíčně

Druh nabídky práce

  • Trvalý
  • Plný úvazek

Lokalita

Kyjov

Úplný popis pracovní pozice:

Přijmeme nového kolegu nebo kolegyni do kuchyně hotelu Bukovanský mlýn u Kyjova. K našim šikovným kuchařům by se nám hodila ještě výpomoc na celodenní směny. Pracuje se v čtyřčlenných směnách pod vedením šéfkuchaře.

Náplň práce: pomocné práce v kuchyni, dohotovování dezertů salátů a příloh.

Co můžeme nabídnout

· odpovídající mzdu 27.000 – 30.000 Kč

· práce max 14-16 dní v měsíci, směny krátký/dlouhý týden

· dlouhodobá spolupráce na dobu neurčitou (HPP)

· zaměstnanecké benefity: firemní večírky, bonusy ke mzdě, příspěvek na pracovní oděv atd.

· dle šikovnosti možnost posunu na pozici kuchaře (vyšší mzda)

Od uchazečů očekáváme samostatnost, spolehlivost a základní zkušenosti z oboru gastronomie.

Nástup možný ihned.

Těšíme se na spolupráci.

Typ úlohy: Plný úvazek, Trvalý

Plat: 27 000,00Kč - 30 000,00Kč (měsíčně)

Snadno odpovídejte na pracovní nabídkyVložit životopis