Přeskočit na hlavní obsah

nabídky práce v lokalitě Nová Ves

Řadit dle: -
Nabídky práce: 13,210
  • Zobrazit podobné nabídky práce u tohoto zaměstnavatele

Podobná vyhledávání:

brigáda

Job Post Details

recepční - job post

Stomma
Praha
33 000 Kč - 37 000 Kč měsíčně - Trvalý, Plný úvazek

Popis pracovní pozice

Zde se dozvíte, jak se podrobnosti nabídky práce shodují s vaším profilem.

Plat

  • 33 000 Kč - 37 000 Kč měsíčně

Druh nabídky práce

  • Trvalý
  • Plný úvazek

Lokalita

Praha

Úplný popis pracovní pozice:

Přijmeme novou recepční na hlavní pracovní poměr do mladého kolektivu ortodontické ordinace Stomma Praha (www.praha.stomma.cz) v nově zrekonstruované klinice na Vinohradech!

Co vás čeká?
- komunikace s pacienty a objednávání - organizace kalendáře
- vedení evidence pacientů včetně potřebné dokumentace
- základní editace fotografií a kompletování podkladů k léčbě
- komunikace s laboratoří a kontrola stavu objednaných prací
- fakturace léčeb, hmotná odpovědnost za hotovost a ceniny

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít?
- organizační schopnosti
- příjemné a empatické vystupování
- znalost anglického jazyka na komunikační úrovni
- základní práce s počítačem
- schopnost týmové spolupráce

- zvládat více úkolů najednou

Co vám můžeme nabídnout?
- mzda 33 000 - 37 000 Kč/měsíc
- 25 dní dovolené, 2 sick days

- příspěvek na stravování

- přátelský kolektiv

- paušál na stomatologické ošetření
- skvělou dostupnost MHD (metro Želivského), možnost parkování

Zkušenost v oboru ortodoncie výhodou, není ovšem nutná.
Sídlíme v prostorách kliniky 3DK. Nástup možný ihned.
Těšíme se na Vás, tým Stomma Praha

Typ úlohy: Plný úvazek, Trvalý

Plat: 33 000,00Kč - 37 000,00Kč (měsíčně)

Vzdělání:

  • střední škola (Povinné)

Praxe:

  • Recepční: 1 rok (Preferované)
Snadno odpovídejte na pracovní nabídkyVložit životopis