Přeskočit na hlavní obsah

nabídky práce v lokalitě Prostějov

Řadit dle: -
Nabídky práce: 1,308

Podobná vyhledávání:

brigáda

Job Post Details

Nová banka je zde, rozšiřujeme tým - job post

Partners Financial Services, a.s.
31 recenzí
Prostějov
30 000 Kč - 50 000 Kč měsíčně - Plný úvazek
Než přejdete na webové stránky společnosti, vytvořte si účet Indeed.

Popis pracovní pozice

Zde se dozvíte, jak se podrobnosti nabídky práce shodují s vaším profilem.

Plat

  • 30 000 Kč - 50 000 Kč měsíčně

Druh nabídky práce

  • Plný úvazek

Lokalita

Prostějov

Úplný popis pracovní pozice:

NOVÁ BANKA JE ZDE, ROZŠIŘUJEME TÝM

Chcete práci, ve které si vydělátevždy stabilní peníze?Dává Vám smysl pomáhat lidem ve svém okolí? Chcete mít pod kontrolou své peníze a naučit to i ostatní?
Baví Váskomunikovats lidmi, chcete se neustálezdokonalovata získávatnové obchodní dovednosti?

Pak hledáme právě Vás!

Na poziciFinančního koncipienta-Bankéředo nové pobočkyv Prostějověhledáme kolegy, kteří se společně s námi budou starat o nové i stávající klienty.

Co Vám můžeme nabídnout?

  • fixní plat zaměstnání/IČO + kvartální odměny za dobře vykonanou práci
  • obvyklá měsíční odměna po zapracovaní je35.000 - 60.000 Kčv prvním roce
  • možnost kariérního i osobního růstu
  • moderní pracovní prostředí
  • flexibilní pracovní dobu (po zapracování)
  • zázemí velké společnosti
  • práce s profesionály
  • individuální přístup
  • firemní benefity
  • možnost dalšího vzdělávání
  • firemní akce, super tým

Co Vás u nás čeká?

  • Po nástupu se Vám bude věnovat náš tým. Provedeme Vás systémy a vším, co ke své práci budete potřebovat.
  • Nebudete v tom sám. Každý nováček má svého garanta, který na začátku pomůže se vším, než z Vás bude profík.
  • Pro naše klienty se stanete tváří pobočky, kam se klienti budou vždy rádi vracet.

Co od Vás očekáváme?

  • min. SŠ/SOU vzdělání s maturitou a čistý trestní rejstřík
  • spolehlivost a fér jednání
  • zdravé sebevědomí
  • chuť se zdokonalovat
  • pozitivní přístup
  • schopnost komunikovat s klienty
  • schopnost se začlenit a spolupracovat v kolektivu
  • praxe v oboru výhodou

Nezáleží na tom, pokud nejste zrovna profesionál, díky našemu speciálnímu zaškolovacímu programu máte velkou šanci se jim stát! Pošlete nám svůj životopis a my se s Vámi rádi osobně potkáme!

Kdo jsme

Jsme součástí Partners finanční skupiny. Společnost Partners vznikla v roce 2007 a nyní se stará ovíce než 600.000 klientů. Jsme největší nezávislá a stoprocentně česká finančně poradenská společnost v České republice, poskytující objektivní, individuální a komplexní poradenství pro jednotlivce, domácnosti a podnikatele, postavené na celoživotní důvěře s každým klientem.

V roce 2011 založila skupina Partners investiční společnost, o osm let později životní pojišťovnuSimpleaa nemovitostní fondTrigea.V roce 2021 přibyla penzijní společnostRenteaa letos spouštíme i dlouho očekávanouPartners banku. Spolupracujemes více než 50 silnými obchodními partneryz celého finančního trhu a díky tomu jsme schopni našim klientům nabídnou nezávislost, objektivní informace a možnost výběru z exkluzivních produktů.

Nejedná se o podomní prodej finančních produktů, ale o sofistikované finanční plánování a o správu majetku investičního, movitého i nemovitého u našich klientů.

Benefity

  • Finanční bonusy / prémie
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
  • Vzdělávací kurzy
Snadno odpovídejte na pracovní nabídkyVložit životopis