Přeskočit na hlavní obsah

nabídky práce v lokalitě Stochov

Řadit dle: -
400+ nabídek práce
  • Zobrazit podobné nabídky práce u tohoto zaměstnavatele

Podobná vyhledávání:

brigáda

Job Post Details

Rozvoz nákupů do 90 minut - denní výdělek až 3 500 Kč! - job post

PROROZVOZ s.r.o.
3.0 out of 5
Kladno
2 500 Kč - 3 500 Kč týdně - Částečný úvazek
Než přejdete na webové stránky společnosti, vytvořte si účet Indeed.

Popis pracovní pozice

Zde se dozvíte, jak se podrobnosti nabídky práce shodují s vaším profilem.

Plat

  • 2 500 Kč - 3 500 Kč týdně

Druh nabídky práce

  • Částečný úvazek

Lokalita

Kladno

Úplný popis pracovní pozice:

O nás

Jsme kurýrní společnost, která působí na trhu přes 5 let ve 38 městech v ČR a na Slovensku. V rámci food delivery, e-commerce či rozvozu potravin jsme rozvezli již 5 milionů objednávek. Našimi spokojenými klienty jsou jak menší podniky nebo e-shopy, tak nadnárodní řetězce.

✅Naším cílem je posouvat se také v oblasti technologií, kdy naše vývojové oddělení neustále inovuje naši aplikaci a systémy. Důraz klademe taktéž na ekologii a udržitelnost dopravy.

Náplň práce:

Právě hledáme nadšené kurýry na rozvoz nákupů do 90 minut na celodenní směny. Nákupy rozvážíme ze skladu Chrášťany od 7:00 do 22:00. Pracovat u nás můžeš jak na plný úvazek, tak také formou libovolného přivýdělku.

Díky naší aplikaci si u nás již cca po 8 dnech v práci můžeš nechat vyplácet výdělky kdykoliv - klidně každý den!

Denní přivýdělek činí až 3 500 Kč, pronajmeme Ti k tomu automobil od 490 Kč / den a poskytneme zvýhodněnou cenu na pohonné hmoty. Po odečtení nákladů Ti denně zůstane až 2 300 Kč + 100% spropitného.

Co Ti můžeme nabídnout:

  • Denní přivýdělek až 3 500 Kč
  • Výplatu kdykoliv po cca 8 mi směnách.
  • Spolupráci na IČO
  • Firemní automobil k rozvozu
  • CCS kartu k nákupu pohonných hmot
  • Vždy včas peníze na účtu
  • Stabilní spolupráce
  • Možnost Multisport karty
  • Kariérní růst až na regionálního manažera

Co od Tebe očekáváme:

  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Ochotu pracovat na IČO
  • Čistý trestní rejstřík
  • Komunikativnost, profesionalitu a slušné vystupování
Snadno odpovídejte na pracovní nabídkyVložit životopis