Přeskočit na hlavní obsah

nabídky práce v lokalitě Temelín

Řadit dle: -
300+ nabídek práce
  • Zobrazit podobné nabídky práce u tohoto zaměstnavatele

Podobná vyhledávání:

brigáda

Job Post Details

Projektant elektro, MaR - job post

MD projekt s.r.o.
Temelín
60 000 Kč - 70 000 Kč měsíčně - Plný úvazek
Než přejdete na webové stránky společnosti, vytvořte si účet Indeed.

Popis pracovní pozice

Zde se dozvíte, jak se podrobnosti nabídky práce shodují s vaším profilem.

Plat

  • 60 000 Kč - 70 000 Kč měsíčně

Druh nabídky práce

  • Plný úvazek

Lokalita

Temelín

Úplný popis pracovní pozice:

O nás

Společnost MD projekt je poskytovatelem služeb v oblasti elektro a MaR se zaměřením především na jaderné elektrárny. Je hrdou součástí skupiny ČEZ, jednoho z největších energetických podniků ve střední a východní Evropě.

Poskytujeme komplexní služby v oblasti návrhu, projektování, dodávek, instalace, údržby elektroinstalací a řídicích systémů na jaderných elektrárnách. Disponujeme týmem zkušených inženýrů, techniků a specialistů a zaměřujeme se na zajištění vysoké úrovně spolehlivosti, bezpečnosti a efektivity v provozu jaderných elektráren.

Náplň práce:

  • zpracování projektové a realizační dokumentace v průmyslovém i soukromém odvětví
  • technická podpora a realizace technických studií
  • spolupráce při realizaci zakázek
  • komunikace se zákazníkem, technické konzultace, příp. autorský dozor apod.
  • aktivní účast na rozvoji společnosti

Co od Vás očekáváme:

  • vzdělání v oboru elektro, minimálně SŠ
  • předchozí praxe vítána – není podmínkou
  • technické a pragmatické myšlení
  • znalost práce na PC, MS Office, CAD případně obdobný projektový nástroj
  • znalost AJ výhodou
  • samostatnost, zodpovědnost a aktivní přístup
  • řidičské oprávnění sk. B
  • čistý trestní rejstřík

Co Vám můžeme nabídnout:

  • práce na HPP
  • zajímavou práci ve stabilní společnosti
  • osobní přístup a vřelou atmosféru rodinné firmy
  • možnost osobního rozvoje a kariérního růstu
  • zajímavé platové ohodnocení v rozmezí 60 – 70 tis.
  • roční bonusová odměna – ve vazbě na výsledky
  • balíček zaměstnaneckých benefitů v oblasti kultury, rekreace, zdraví a sportu
  • závodní stravování s příspěvkem zaměstnavatele
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • příspěvek na dopravu
  • možnost využití firemního ubytování
  • služební mobilní telefon s neomezeným tarifem v rámci EU
  • firemní akce
  • rozvojové aktivity, tréninky, školení, pomůžeme Vám osobnostně a profesně růst
  • možnost využití Home Office, pružná pracovní doba

Benefity

  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Kafetérie
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dovolenou
  • Přátelské prostředí
  • Závodní stravování
  • Parkoviště
Snadno odpovídejte na pracovní nabídkyVložit životopis