Přeskočit na hlavní obsah

nabídky práce v lokalitě Uherské Hradiště

Řadit dle: -
Nabídky práce: 1,314

Podobná vyhledávání:

brigáda

Job Post Details

Mistr Kovárny (A1) - job post

Kovárna VIVA a.s.
Zlín
44 000 Kč - 48 000 Kč měsíčně - Plný úvazek
Než přejdete na webové stránky společnosti, vytvořte si účet Indeed.

Popis pracovní pozice

Zde se dozvíte, jak se podrobnosti nabídky práce shodují s vaším profilem.

Plat

  • 44 000 Kč - 48 000 Kč měsíčně

Druh nabídky práce

  • Plný úvazek

Lokalita

Zlín

Úplný popis pracovní pozice:

Popis

Jsme moderní česká průmyslová kovárna založená v roce 1992, která navazuje na tradici kovárny firmy Baťa z roku 1932. Vyrábíme pro nejlepší, a proto mezi naše významné zákazníky patří takové světové značky jako je BOSCH, LINDE, SCANIA a mnohé další.

V současné době zaměstnáváme přes 400 zaměstnanců a ve své kategorii patříme mezi5 nejlepších zaměstnavatelů v ČR.

Máš na to být i Ty jedním z nás?

Do našeho kovárenského týmu hledáme posilu na pozici Mistr kovárny.

Co u nás budeš dělat?

  • Organizovat a efektivně řídit směny,
  • zodpovídat za dodržování kázně, technologických postupů, norem a předpisů,
  • vést písemnou dokumentaci procesu výroby včetně každodenní práce na PC,
  • kontrolovat pořádek na všech pracovištích.

Požadujeme

Máš na to?

  • Máš SŠ vzdělání technického směru?
  • Máš praxi na obdobné pozici minimálně 2 roky?
  • Máš znalost výkresové dokumentace?
  • Máš výborné komunikační a organizační schopnosti a umíš vést lidi?
  • Máš rád zodpovědnost?
  • Máš ochotu pracovat v nepřetržitém provozu?
  • Máš znalost práce na PC?
  • Pak máš na to být mistrem naší kovárny.

Nabízíme

Bude se Ti u nás líbit, protože:

  • nabízíme zajímavé finanční ohodnocení;
  • platíme přesčasy;
  • dostaneš pololetní odměny;
  • a taky příspěvek na penzijní připojištění;
  • budeš mít 25 dní dovolené;
  • k tomu ještě dotované stravné;
  • pořádáme firemní akce i pro rodinné příslušníky;
  • poskytujeme bezúročné půjčky;
  • si vážíme slušným a pracovitých lidí!

Jak u nás získáš práci?

  • Pošli svůj životopis.
  • Zavoláme Ti zpět, zeptáme se na pár otázek a smluvíme si schůzku.
  • Setkáme se, popovídáme si a ukážeme ti, jak to u nás chodí.
  • Pokud si plácneme, dostaneš od nás pracovní nabídku.

Zdá se Ti tato nabídka fér? Pak nám napiš.

Snadno odpovídejte na pracovní nabídkyVložit životopis