Přeskočit na hlavní obsah

nabídky práce v lokalitě Zlín

Řadit dle: -
Nabídky práce: 1,354

Podobná vyhledávání:

brigáda

Job Post Details

Elektrikář - elektromontér - job post

Mobile Storage s.r.o.
Uherský Brod
Plný úvazek

Popis pracovní pozice

Zde se dozvíte, jak se podrobnosti nabídky práce shodují s vaším profilem.

Druh nabídky práce

  • Plný úvazek

Lokalita

Úplný popis pracovní pozice:

ELEKTRIKÁŘ - ELEKTROMONTÉR

Co Vás u nás čeká:

- práce ve výrobě a montáži pojízdných skladovacích systémů

- výjezdy na montáže zařízení u zákazníka

- sestavování a zapojování elektrorozvaděčů k pojízdným zařízením

- podílení se na objednávkách elektromateriálu

- diagnostika závad, komunikace se zákazníky a úzká spolupráce s kolegy v týmu

Co očekáváme:

- SOU/SŠ vzdělání, obor elektro

- praxe výhodou

- platnou vyhlášku č. 50/78 Sb. § 5 a výše

- řidičský průkaz výhodou

- znalost anglického jazyka výhodou (není podmínkou)

- nezbytnou podmínkou je spolehlivost, zodpovědnost a chuť do práce

Co nabízíme:

- práci v menší rodinné firmě s individuálním přístupem

- možnost pracovat v zahraničí (hrazeno ubytování, čas strávený řízením, stravné dle zákonných norem, montážní příplatek, celkově zajímavé výdělky)

- příspěvek na stravování, pracovní oblečení, firemní akce, zvýhodněné tankování nafty, telefon i pro soukromé účely a další

Nástup je možný ihned.

V případě zájmu volejte 730 871 003.

Pracovat na dálku

  • Ne

Typ úlohy: Plný úvazek

Snadno odpovídejte na pracovní nabídkyVložit životopis