Přeskočit na hlavní obsah

Výsledky vyhledávání

Řadit dle: -
Nabídky práce: 4

Podobná vyhledávání:

úklid

Job Post Details

Pomocná síla do kuchyně - job post

Pivovar Monopol
Teplice
Než přejdete na webové stránky společnosti, vytvořte si účet Indeed.

Lokalita

Teplice

Úplný popis pracovní pozice:

Info:

Do našeho podniku Wellness hotel Pivovar Monopol v srdci Teplic hledáme kolegu/kolegyni na pozici pomocná síla do kuchyně.

Jsme restaurace s vlastním pivovarem, jehož součástí je i hotel, wellness cenrum, dvě restaurace a kavárna.

Hledáme uchazeče na hlavní pracovní poměr.

V případě zájmu zašlete svůj životopis na e-mail prace@pivovarmonopol.cz.

Náplň práce:

Práce u myčky nádobí, udržování čistoty v kuchyni a pomoc kuchařům. Práce ve dvoučlenném týmu. Plánování směn dle domluvy a potřeby.

Práce na HPP nebo brigádně.

Požadujeme:

Praxe v oboru. Samostatnost, dochvilnost, týmovost.

Nabízíme:

  • Včas vyplacenou mzdu
  • Smlouvu na dobu neurčitou
  • Stabilní zázemí firmy
  • Směny dle domluvy, dva volné víkendy v měsíci
  • Firemní stravování
  • 4 týdny dovolené samozřejmostí
  • Slevu do fitness centra
  • Zaměstnanecké slevy v rámci wellness centra

A další...

Snadno odpovídejte na pracovní nabídkyVložit životopis