Přeskočit na hlavní obsah

Nabídky práce Údržbář v lokalitě Slaný

Řadit dle: -
Nabídky práce: 6

Podobná vyhledávání:

údržbář budov

Job Post Details

Údržbář House of Lobkowicz - job post

Lobkowicz
Nelahozeves
Než přejdete na webové stránky společnosti, vytvořte si účet Indeed.

Lokalita

Nelahozeves

Úplný popis pracovní pozice:

Údržbář House of Lobkowicz

Do našeho týmu v Nelahozevsi hledáme aktivního, samostatného, usměvavého a schopného

kolegu na pozici údržbáře.

Hlavní odpovědnosti:

  • provádění údržbářských prací v objektech House of Lobkowicz v Nelahozevsi,
  • občasná výpomoc na ostatních lokacích House of Lobkowicz (Pražský hrad, zámek v
Roudnici nad Labem),
  • vedení knihy údržby objektu a provozního deníku jednotlivých technologií,
  • spolupráce s dodavatelskými subjekty při provádění činností,
  • aktivní spoluúčast na řešení havarijních situací,
  • provádění strojního čištění interiéru budovy,
  • stěhování mobiliáře objektu,
  • zajištění technické a logistické podpory společenských akcí.

Požadujeme:

  • minimálně výuční list,
  • alespoň 2 roky praxe na obdobné pozici,
  • fyzickou zdatnost, manuální zručnost a praktičnost (schopnost pracovat s různými
nástroji a technikou),
  • spolehlivost, samostatnost a pečlivost při vykonávání svěřených úkolů,
  • proaktivní přístup,
  • časovou flexibilitu,
  • řidičský průkaz skup. B (aktivní řidič),
  • práce s PC a orientace v projektové dokumentaci výhodou.

Nabízíme:

  • 5 týdnů dovolené,
  • příspěvek na Multisport kartu,
  • stravenkový paušál,
  • příspěvek na penzijní připojištění (po odpracovaném roce),
  • práce na HPP se smlouvou na dobu určitou s možností prodloužení v případě
oboustranné spokojenosti,
  • atraktivní místo výkonu práce – zámek Nelahozeves,
  • zvýhodněné vstupy do objektů, slevy do muzejního shopu,
  • motivační programy.

Snadno odpovídejte na pracovní nabídkyVložit životopis