Přeskočit na hlavní obsah

Nabídky práce Úklid v lokalitě Ústí nad Labem

Řadit dle: -
Nabídky práce: 31

Podobná vyhledávání:

úklid kanceláří

Job Post Details

Úklid / uklizečka restaurace - job post

U Eichlerů
Ústí nad Labem
Částečný úvazek
Než přejdete na webové stránky společnosti, vytvořte si účet Indeed.

Popis pracovní pozice

Zde se dozvíte, jak se podrobnosti nabídky práce shodují s vaším profilem.

Druh nabídky práce

  • Částečný úvazek

Lokalita

Úplný popis pracovní pozice:

Info:

Do nově otevřené restaurace v části Všebořice v Ústí nad Labem hledáme kolegu / kolegyni na pozici úklid restaurace.

Náplň práce:

Úklid restaurace a vše s tím spojené. Vysavávání, vytírání, úklid terasy, salonku, mytí oken, zázemí aj.

Požadujeme:

Pracovitost, dochvilnost, pečlivost.

Praxe na podobné pozici výhodou nikoliv podmínkou.

Nabízíme:

  • Včas a řádně vyplacenou výplatu
  • Práce je pouze na částečný/poloviční úvazek
  • Dle domluvy možnost úklidu v tádnu či o víkendu
  • Při dlouhodobé spolupráci možnost personálních slev v práci a mimo práci

V případě zájmu prosím zašlete svůj životopis na e-mail restaurace@ueichleru.cz s bližším infem o Vás a my se Vám následně ozveme.

Snadno odpovídejte na pracovní nabídkyVložit životopis