Přeskočit na hlavní obsah

Nabídky práce Úklid v lokalitě Hodonín

Řadit dle: -
Nabídky práce: 24
  • Zobrazit podobné nabídky práce u tohoto zaměstnavatele

Podobná vyhledávání:

úklid kanceláří

Job Post Details

Strojní úklid - vyhrazeno pro ID - HPP na zkrácený úvazek (Hodonín) - job post

CLEANCAT s.r.o.
Hodonín
Dočasný úvazek
Než přejdete na webové stránky společnosti, vytvořte si účet Indeed.

Popis pracovní pozice

Zde se dozvíte, jak se podrobnosti nabídky práce shodují s vaším profilem.

Druh nabídky práce

  • Dočasný úvazek

Lokalita

Hodonín

Úplný popis pracovní pozice:

Informace
Místo je vyhrazeno pro invalidní osoby - podmínkou.
Náplň práce: strojní úklid hal + ruční dočišťování.
Pracovní doba: pondělí až pátek, ranní směna, 7:00 až 11:00 hod. (případně dle domluvy s vedoucím pracovníkem).
Nástup: ihned.
Místo výkonu práce: Hodonín, ul. Lipová alej
Co od vás očekáváme
dlouhodobou spolupráci, spolehlivost a pečlivost.
Co vám nabízíme
zkrácený úvazek na HPP (nelze na DPP).
Mzdu: 116,10 Kč/hod. + náborový příspěvek až do výše 12 000 Kč/rok.
Snadno odpovídejte na pracovní nabídkyVložit životopis