Přeskočit na hlavní obsah

Nabídky práce Úklid v lokalitě Praha 7

Řadit dle: -
Nabídky práce: 459
  • Zobrazit podobné nabídky práce u tohoto zaměstnavatele

Podobná vyhledávání:

úklid kanceláří

Job Post Details

Chůva - job post

Luna Bespoke
Praha
50 000 Kč - 70 000 Kč měsíčně - Plný úvazek

Popis pracovní pozice

Zde se dozvíte, jak se podrobnosti nabídky práce shodují s vaším profilem.

Plat

  • 50 000 Kč - 70 000 Kč měsíčně

Druh nabídky práce

  • Plný úvazek

Lokalita

Praha

Úplný popis pracovní pozice:

Hledáme milou, profesionálni a spolehlivou chůvu pro rodinu v Praze - Východ, která se postará o dvě děti ve věku 6 měsíců a 2,5 roku.

Náplň práce:

Péče o dvě děti v bezpečném a podnětném prostředí.

Vytváření denního programu zahrnujícího vzdělávací a zábavné aktivity.

Poskytování základní péče o kojence, včetně krmení, výměny plen a uspávání.

Podpora staršího dítěte v jeho rozvoji prostřednictvím her a vzdělávacích činností.

Doprovod dětí na procházky, do parku a na další venkovní aktivity.

Pomoc s lehkými domácími pracemi souvisejícími s dětmi (úklid hraček, příprava jídel apod.).

Příležitostné cestování s rodinou na výlety a dovolené.

Požadavky:

Zkušenost s péčí o děti, ideálně ve věku kojence a batolete.

Láskyplný a trpělivý přístup k dětem.

Flexibilita a ochota pracovat podle potřeb rodiny. ( 40-45 hodin týdně )

Rodilý mluvčí českého jazyka.

Certifikát první pomoci je výhodou.

Čistý trestní rejstřík.

Co nabízíme:

Přátelskou a podporující rodinnou atmosféru.

Vyborne finanční ohodnocení CZK 50,000 - 70,000

Možnost účastnit se rodinných výletů a dovolených.

Dlouhodobou spolupráci v příjemném prostředí.

Pokud vás tato nabídka zaujala a splňujete naše požadavky, těšíme se na vaši odpověď! Prosíme o zaslání životopisu a krátkého motivačního dopisu na náš e-mail.

Typ úlohy: Plný úvazek

Plat: 50 000,00Kč - 70 000,00Kč (měsíčně)

Ochota dojíždět:

  • 25 % (Preferované)
Snadno odpovídejte na pracovní nabídkyVložit životopis