Přeskočit na hlavní obsah

Nabídky práce Úklid v lokalitě Valašské Meziříčí

Řadit dle: -
Nabídky práce: 46
  • Zobrazit podobné nabídky práce u tohoto zaměstnavatele

Podobná vyhledávání:

úklid kanceláří

Job Post Details

Úklid Valašské Meziříčí 150,- Kč/hod. Vhodné pro OZP - job post

Českomoravská Bezpečnostní Agentura spol. s r.o.
Valašské Meziříčí
Dočasný úvazek
Než přejdete na webové stránky společnosti, vytvořte si účet Indeed.

Popis pracovní pozice

Zde se dozvíte, jak se podrobnosti nabídky práce shodují s vaším profilem.

Druh nabídky práce

  • Dočasný úvazek

Lokalita

Úplný popis pracovní pozice:

Informace
Přijmeme pracovníka na úklid:

  • pozice vhodná pro OZP
  • snížený úvazek
  • směnnost dle dohody a potřeby na zakázce
Co od vás očekáváme
  • trestní bezúhonnost
  • spolehlivost
  • zodpovědnost
  • pečlivost
Co vám nabízíme
  • Práce na HPP i DPP, možnost přesčasů
  • Příplatky noční / víkendy / svátky
  • 4 týdny dovolené
  • Firemní uniforma
  • Zvýhodněné volání
  • Mzda dle odpracovaných hodin
Snadno odpovídejte na pracovní nabídkyVložit životopis