Přeskočit na hlavní obsah

Nabídky práce Úklid v lokalitě Zbýšov

Řadit dle: -
100+ nabídek práce

Podobná vyhledávání:

úklid kanceláří

Job Post Details

Úklid kanceláří - cca 3 hod. týdně - job post

CTMOS, spol. s r.o.
Brno
150 Kč za hodinu
Než přejdete na webové stránky společnosti, vytvořte si účet Indeed.

Lokalita

Brno

Úplný popis pracovní pozice:

Informace
Hledáme výpomoc na úklid kanceláří.

Pravidelný úklid 1x týdně na cca 3 hodiny.
Nástup co nejdříve.
Úklid kanceláří, kuchyňky, WC a schodiště.
Práce navíc dle dohody.

Požadujeme zkušenost s úklidem. Pokud máte reference, můžete nám je zaslat.
Vhodné pro studenty, MD, aktivní důchodce.

Práce možná na DPP nebo ŽL.
Den a čas úklidu lze zvolit v pracovní dny od 8 do 16 hodin.
Dlouhodobá spolupráce.

Uklízet můžete s našim nebo vlastním vybavením a prostředky. Samozřejmě bychom v odměně zohlednili.

Prosím, nepoužívejte automatickou odpověď na inzerát. Zkuste o sobě napsat alespoň základní informace a zkušenosti. Děkujeme.
Co od vás očekáváme

Co vám nabízíme
Snadno odpovídejte na pracovní nabídkyVložit životopis