Přeskočit na hlavní obsah

Výsledky vyhledávání

Řadit dle: -
100+ nabídek práce

Job Post Details

manažer pro Jižní Moravu mzda 33.000,- Kč/měsíčně. - job post

Českomoravská Bezpečnostní Agentura spol. s r.o.
Brno
Plný úvazek
Než přejdete na webové stránky společnosti, vytvořte si účet Indeed.

Popis pracovní pozice

Zde se dozvíte, jak se podrobnosti nabídky práce shodují s vaším profilem.

Druh nabídky práce

  • Plný úvazek

Lokalita

Brno

Úplný popis pracovní pozice:

Informace
Do týmu ČMBA hledáme nového kolegu na pozici provozního manažera pro region
JM
  • Koordinace práce pracovníků ostrahy a úklidu
  • Komunikace se zástupcem zákazníka
  • Vedení provozní dokumentace
  • Místo vhodné i pro OZP

V případě zájmu zašlete své životopisy na níže uvedený email.
Co od vás očekáváme
  • Flexibilitu
  • Trestní bezúhonnost
- Řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič
  • Chuť na sobě pracovat a rozvíjet se
  • Slušné jednání a vystupování
  • Schopnost vést větší kolektiv
  • práce na PC
Co vám nabízíme
  • Zázemí české společnosti s velmi dynamickým růstem
- Finanční ohodnocení - nástupní mzda 30.000,- Kč/měsíčně
  • Služební vozidlo i k soukromým účelům
  • Služební notebook, mobilní telefon
  • Pravidelné školení, profesní růst, přátelský kolektiv
Snadno odpovídejte na pracovní nabídkyVložit životopis