Přeskočit na hlavní obsah

Nabídky práce Řidič v lokalitě Liberec

Řadit dle: -
75+ nabídek práce

Podobná vyhledávání:

řidič sk b

Job Post Details

Řidič dodávky-rozvoz léků - job post

Vagner Transport s.r.o. Nová Paka
Liberec
30 000 Kč měsíčně - Plný úvazek

Popis pracovní pozice

Zde se dozvíte, jak se podrobnosti nabídky práce shodují s vaším profilem.

Plat

  • 30 000 Kč měsíčně

Druh nabídky práce

  • Plný úvazek

Lokalita

Liberec

Úplný popis pracovní pozice:

Info:

Přijmeme spolehlivého pracovníka na místo řidiče dodávkového vozu - rozvoz léků.

Náplň práce:

Hlavní pracovní náplní je rozvoz léků z Liberce.

Požadujeme:

Od nového kolegy požadujeme platný řidičský průkaz sk. "B", rejstřík trestů bez záznamů, kartu řidiče a osobní předpoklady, kdy je kladen důraz na zodpovědnost při rozvozu léků a úklid dodávkového vozu. Nejlépe bytem Liberec a blízké okolí.

Nabízíme:

Nabízíme práci na hlavní pracovní poměr ve firmě s dlouhodobou tradicí, stabilní příjem, dovolenou, dobrý pracovní kolektiv.

Více informací při osobním pohovoru.

Typ úlohy: Plný úvazek

Plat: 30 000,00Kč měsíčně

Předpokládané datum nástupu: 01.04.2024

Snadno odpovídejte na pracovní nabídkyVložit životopis