Přeskočit na hlavní obsah

Nabídky práce Řidič v lokalitě Opava

Řadit dle: -
Nabídky práce: 49

Podobná vyhledávání:

řidič sk b

Job Post Details

Práce v bezpečnostní agentuře - Pracovníci ostrahy - Opava - job post

D.I.SEVEN, a.s.
1.8 out of 5
Opava
21 500 Kč měsíčně - Plný úvazek
Než přejdete na webové stránky společnosti, vytvořte si účet Indeed.

Popis pracovní pozice

Zde se dozvíte, jak se podrobnosti nabídky práce shodují s vaším profilem.

Plat

  • 21 500 Kč měsíčně

Druh nabídky práce

  • Plný úvazek

Lokalita

Opava

Úplný popis pracovní pozice:

Místo výkonu práce:
  • Opava
  • Práci budete vykonávat v objektu v Opavě. Velmi dobrá dopravní obslužnost.
Pozice:
  • Práce v bezpečnostní agentuře - Pracovníci ostrahy - Opava
Kontakt:
  • Naděžda Hinštová
  • Telefon: +420 737 914 443 (Po – Pá 8 - 16 hod.)
  • Email: ostrava@diseven.cz
  • Mobil: 737 914 443 (Po – Pá 8 - 12 hod.)
Benefity:
  • Vhodné pro ČID, PID, ZPS (OZP)
  • Možnost zkráceného úvazku
  • Mzda od 21.500 Kč + odměny, příplatky, bonusy, znalost práce na PC
  • Přivydělejte si k důchodu
  • Vhodné pro ČID, PID, ZPS
  • Podpora ze strany společnosti
  • Náborový příspěvek 9.000 Kč pro OZP
  • K dispozici šatna a sprcha v objektu
Směnnost:
  • nepřetržitý provoz (12 hodinové směny)
Náplň práce:
  • Náplní vaší práce bude kontrola osob a vozidel při vstupu a při opuštění areálu. Návštěvy i vozidla budete evidovat. Řidičům vozidel budete poskytovat doplňující informace k dopravě po areálu. Také budete obsluhovat EPS, EZS a CCTV. Nedílnou součástí budou i pravidelné obchůzky objektem. Práci budete vykonávat v objektu v Opavě. Velmi dobrá dopravní obslužnost.
Nabízíme
  • dlouhodobou spolupráci
  • zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí
  • pravidelný měsíční příjem

Výhodou
  • předchozí působení v oboru

Potřebné doklady
  • čistý trestní rejstřík
  • číslo účtu
  • zdravotní kartička pojišťovny
  • občanský průkaz

Mzdové rozpětí:
  • 21500 Kč / měsíc
Pracovněprávní vztah:
  • HPP
  • možno i zkrácený úvazek

Požadujeme:
  • Znalost práce na PC
  • Spolehlivost
  • Trestní bezúhonnost
  • Dobrý zdravotní stav
  • Ochotu pracovat v nepřetržitém provozu

Vzdělání: základní
Snadno odpovídejte na pracovní nabídkyVložit životopis