Přeskočit na hlavní obsah

Nabídky práce Řidič sk b v lokalitě Most

Řadit dle: -
Nabídky práce: 30
  • Zobrazit podobné nabídky práce u tohoto zaměstnavatele

Podobná vyhledávání:

řidič

Job Post Details

Ostraha Most - job post

cba corporation s.r.o.
Most
115 Kč za hodinu - Částečný úvazek, Plný úvazek

Popis pracovní pozice

Zde se dozvíte, jak se podrobnosti nabídky práce shodují s vaším profilem.

Plat

  • 115 Kč za hodinu

Druh nabídky práce

  • Částečný úvazek
  • Plný úvazek

Lokalita

Most

Úplný popis pracovní pozice:

Hledáme nové kolegy na ostrahu objektu uprchlického zařízení ZZC Balková, adresa: Tis u Blatna.

Dále hledáme uchazeče na pozici strážného, který má platný ŘP sk. B a je aktivním řidičem.

Práce je vhodná pro muže, ženy, OZP i zdatné důchodce na HPP i DPP, mzda 115/hod. čistého.

Nabízíme náborový příspěvek 10.000,- Kč, který bude vyplacen po uplynutí zkušební doby (3 měsíce). Možnost ubytování, zaučíme, proškolíme, vystrojíme. CV výhodou, možnost karierního postupu a jiných výhod. 12hod směny, noc i den.

Požadujeme spolehlivost a trestní bezúhonnost. Nástup možný ihned.

Typ úlohy: Plný úvazek, Částečný úvazek

Plat: 115,00Kč za hodinu

Snadno odpovídejte na pracovní nabídkyVložit životopis