Přeskočit na hlavní obsah

Nabídky práce Řidič sk b v lokalitě Opava

Řadit dle: -
Nabídky práce: 11
Odebrali jsme 1 nabídku práce, která byla velmi podobná již zobrazeným nabídkám. Chcete-li zobrazit i tento další výsledek, můžete hledání opakovat tak, aby byla vynechaná nabídka práce také zobrazena.

Podobná vyhledávání:

řidič

Job Post Details

ŘIDIČ/KA PRO PŘEVOZ AUTOMOBILŮ - OPAVA - job post

AAA AUTO
3.2 out of 5
Opava
120 Kč za hodinu
Než přejdete na webové stránky společnosti, vytvořte si účet Indeed.

Lokalita

Opava

Úplný popis pracovní pozice:

Pro naší pobočku hledáme brigádníka na převozy vozidel mezi pobočkami AAA Auto. Jedná se o dlouhodobou brigádu. Vhodné například pro důchodce.

Náplň práce:
  • Převoz osobních automobilů mezi pobočkami AAA Auto
  • Kurýrní služby apod.

Nabízíme Vám:
  • Dlouhodobá brigáda
  • Pozice vhodná i pro seniory
  • 120 Kč/hod
  • Spolupráce formou dohody o provedení práce (DPP)

Požadujeme:
  • Řidičský průkaz sk.B podmínkou
  • Flexibilita (jízdy na zavolání)
Informace o pozici
Místo pracoviště:
Opava

Typ pracovního vztahu:
brigáda

Kontaktní osoba:
Brůčková Anna
nabor@aaaauto.cz
+420283068260
Snadno odpovídejte na pracovní nabídkyVložit životopis