Přeskočit na hlavní obsah

Výsledky vyhledávání

Řadit dle: -
Nabídky práce: 242

Podobná vyhledávání:

řidič

Job Post Details

Noční řidič sk. B - job post

Rozukates s.r.o.
Praha
180 Kč - 220 Kč za hodinu - Částečný úvazek
Než přejdete na webové stránky společnosti, vytvořte si účet Indeed.

Popis pracovní pozice

Zde se dozvíte, jak se podrobnosti nabídky práce shodují s vaším profilem.

Plat

  • 180 Kč - 220 Kč za hodinu

Druh nabídky práce

  • Částečný úvazek

Lokalita

Praha

Úplný popis pracovní pozice:

O nás

Společnost zabývající se distribucí tisku.

Náplň práce:

Hledáme spolehlivého řidiče/čku na brigádní, noční rozvoz tisku.Pracovní doba PO, ST, ČT cca od 23:00 do 06:30 hodin (dle linky). Jedná se o stabilní a dlouhodobou práci. Forma spolupráce dle dohody. Místo začátku pracovní linky je Praha - Horní Počernice

Co od Vás očekáváme:

Spolehlivost, samostatné uvažování, řidičské zkušenosti, schopnost orientace dle navigace GPS.

Co Vám můžeme nabídnout:

Dobrý kolektiv, placené zaškolení při nástupu, stabilní a dlouhodobou práci, slušnou odměnu.

Snadno odpovídejte na pracovní nabídkyVložit životopis