Přeskočit na hlavní obsah

Nabídky práce Řsd v lokalitě Praha 4

Řadit dle: -
Nabídky práce: 43

Job Post Details

Technický pracovník, uzavírkový inspektor - Čechy (62) - job post

Ředitelství silnic a dálnic s. p.
Praha
Plný úvazek
Než přejdete na webové stránky společnosti, vytvořte si účet Indeed.

Popis pracovní pozice

Zde se dozvíte, jak se podrobnosti nabídky práce shodují s vaším profilem.

Druh nabídky práce

  • Plný úvazek

Lokalita

Praha

Úplný popis pracovní pozice:

O nás

je státní podnik zřízený Ministerstvem dopravy ČR. Základním předmětem naší činnosti je výkon vlastnických práv státu k nemovitostem tvořícím dálnice a silnice I. třídy, zabezpečení správy, údržby a oprav dálnic a silnic I. třídy a zabezpečení výstavby a modernizace dálnic a silnic I. třídy.

Nyní vyhlašujeme výběrové řízení na pozici:Technický pracovník, uzavírkový inspektor - Čechy (62-2024)

Náplň práce:

Pracoviště-lokalita

Generální ředitelství, provozní úsek, Práčská 3338/3, 10600 Praha

  • Poskytovat vyjádření za ŘSD vřízení o uzavírkách dálnic a stanovení přechodné a místní úpravy provozu vřízení vedených u Ministerstva dopravy
  • Koordinovat plánování a provádění pracovních míst na dálnicích
  • Připomínkovat a posuzovat projekty zpohledu dopravního značení a dopravně inženýrských opatření na dálnicích vjednotlivých stupních projektové dokumentace
  • Provádět namátkové kontroly zaměřené na svislé a vodorovné dopravní značení a dopravní zařízení.
  • Zadávat a zpracovávat drobné projekty dopravního značení
  • Metodicky řídit Správy a Závody zpohledu dopravního značení a dopravně inženýrských opatření.
  • Zpracovávat technické předpisy v oboru dopravního inženýrství, modernizace silnic a dálnic zejména ve vztahu k uzavírkám a dopravnímu značení a zajišťovat jejich projednání
  • Účastnit se jednání se silničními správními úřady a dotčenými orgány

Co od Vás očekáváme:

  • Úplné střední odborné vzdělání technického směru zakončené maturitní zkouškou
  • Vysoká škola technického směru výhodou
  • Vhodné i pro absolventy
  • Práce na PC – MS Office, znalost programu AUTOCAD výhodou
  • Znalost zákona č. 13/1997 Sb., a zákona č. 361/2000 Sb.
  • Znalost technických předpisů ČSN 73 6101, 736102, TP 65, TP 133
  • Pozitivní práce slidmi uvnitř i vně organizace
  • Trestní bezúhonnost
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Znalost AJ, úroveň A2

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Možnost podílet se na největších výstavbových projektech v ČR
  • Stabilitu státní organizace
  • Možnost dalšího vzdělávání a rozvoje, účast na odborných konferencích apod.
  • Zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, 5 dní indispozičního volna, stravenkový paušál, možnost 2 dny home office vměsíci, výuka angličtiny, benefitní karta či penzijní připojištění, zvýhodněná Multisport karta, možnost využití firemních rekreačních zařízení, permanentky do ZOO, Aquaparku, skipasy na lyže, sleva u cestovních kanceláří INVIA, Čedok, Alexandria)
  • Pružnou pracovní dobu

Termín nástupu: dle dohody

Pracovní poměr:hlavní pracovní poměr na dobu určitou 1 rok, s následnou možností prodloužení na dobu neurčitou.

Mzdové podmínky

Nabízíme finanční ohodnocení, zahrnující mzdový tarif, osobní příplatek odpovídající kvalitě a délce vaší praxe, osobní bonus a odměny vzávislosti na vašem pracovním výkonu.

Přihlášky

Zašlete strukturovaný životopis spopisem praxe a vzdělání v češtině na e-mail: , do předmětu uveďte „Technický pracovník, uzavírkový inspektor - Čechy (62-2024)“.

Kontakty: , tel. 954901320

Benefity

  • Práce z domova
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Pružná pracovní doba
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Vzdělávací kurzy
  • Kafetérie
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na vzdělávání
  • Přátelské prostředí
  • Parkoviště
Snadno odpovídejte na pracovní nabídkyVložit životopis