Přeskočit na hlavní obsah

Pracovní místa adecco group

Řadit dle: -
Nabídky práce: 13
Odebrali jsme 2 nabídky práce, které byly velmi podobné již zobrazeným nabídkám. Chcete-li zobrazit i tyto další výsledky, můžete hledání opakovat tak, aby byly vynechané nabídky práce také zobrazeny.

Job Post Details

Operátor výroby jen na ranní směnu - job post

Adecco
3.7 out of 5
Jihomoravský kraj
25 000 Kč měsíčně
Než přejdete na webové stránky společnosti, vytvořte si účet Indeed.

Lokalita

Úplný popis pracovní pozice:

Operátor výroby jen na ranní směnu

Informace o pracovním místě

  • vaší úlohou bude kompletace výrobků, montáž mechanických částí serverů

  • budete hotové výrobky testovat

  • budete kontrolovat a balit elektronické součástky

Požadujeme

  • NA VZDĚLÁNÍ NÁM NEZÁLEŽÍ

  • nevadí Vám práce ve stoje

  • měli byste mít předchozí zkušenosti z výroby alespoň brigádně

  • manuální zručnost

  • fyzickou zdatnost

  • měli byste umět pracovat dle pracovního manuálu

Nabízíme

  • práci pouze na ranní směnu (6:20-14:40 nebo 6:20-15:00)

  • fixní část mzdy 25 000 Kč/měsíc

  • variabilní bonus za výkon a plnění plánu až 3 000 Kč/měsíc