Přeskočit na hlavní obsah

Výsledky vyhledávání

Řadit dle: -
1 nabídka práce

Job Post Details

ADMINISTRÁTOR ESHOPU/PRODEJCE - job post

Obklady Vilímek s.r.o.
České Budějovice
Plný úvazek
Než přejdete na webové stránky společnosti, vytvořte si účet Indeed.

Popis pracovní pozice

Zde se dozvíte, jak se podrobnosti nabídky práce shodují s vaším profilem.

Druh nabídky práce

  • Plný úvazek

Lokalita

Úplný popis pracovní pozice:

Informace
Co byste dělali?
  • zpracování eshopových objednávek
  • intenzivní komunikace se zákazníky telefonicky i prostřednictvím emailu - jedná se především o reakci na dotazy zákazníků, požadavky na úpravu objednávek, komunikace ohledně odesílání zboží, urgence nezaplacených zálohových faktur apod.
  • komunikace se skladníky ohledně přípravy zakázek
  • zadávání nového zboží na eshop
  • zástup na prodejně
  • místo výkonu práce by bylo v kanceláři v Českých Budějovicích (většinou) a na prodejně v Bavorově (občas)
Co od vás očekáváme
  • zodpovědnost, pečlivost, komunikativnost, vstřícné jednání, flexibilitu
Co vám nabízíme
  • prostředí malé rodinné firmy, které není zatížené byrokracií a kde neděláme nic, co nedává smysl
  • pružnou pracovní dobu
  • finanční ohodnocení, které bude odpovídat Vašemu nasazení a výkonu
Snadno odpovídejte na pracovní nabídkyVložit životopis