Přeskočit na hlavní obsah

Výsledky vyhledávání

Řadit dle: -
Nabídky práce: 60

Podobná vyhledávání:

administrativní pracovník

Job Post Details

OBCHODNÍK/KAM alias BUDOUCÍ MANAŽER 100-150K MĚSÍČNĚ - job post

SIRIUS FINANCE, a. s.
Ústí nad Labem
100 000 Kč - 150 000 Kč měsíčně - Plný úvazek
Než přejdete na webové stránky společnosti, vytvořte si účet Indeed.

Popis pracovní pozice

Zde se dozvíte, jak se podrobnosti nabídky práce shodují s vaším profilem.

Plat

  • 100 000 Kč - 150 000 Kč měsíčně

Druh nabídky práce

  • Plný úvazek

Lokalita

Úplný popis pracovní pozice:

O nás

Hledáme člověka, který chce vydělávat hodně peněz, a který nepotřebuje stravenky a podobné benefity, protože věří sám sobě a zná svojí hodnotu.

Hledáme OBCHODNÍKA, který se případně bude chtít stát následně MANAŽEREM!

Přidej se a buduj svůj úspěšný příběh, ať už se uplatníš v roli obchodníka či manažera. Nabízíme ti místo v první řadě při otevření naší nové pobočky v Ústí nad Labem.

Nabízíme ti finanční ohodnocení dle tvého odhodlání a odvedené práce. Je možné si vydělat 100 - 150 tisíc Kč měsíčně již v prvním roce.

CO OD TEBE OČEKÁVÁME:

  • Máš komunikační a prodejní dovednosti.
  • Nedělá ti problém osobní jednání s lidmi.
  • Samostatnost a zodpovědnost je z tebe cítit na dálku.
  • Chceme týmového hráče, který přistupuje k práci pozitivně a s ochotou přijímat nové výzvy.
  • Chceš dosahovat smysluplných cílů a něco vybudovat.
  • Vzdělávání a rozvoj jsou pro nás důležité. Hledáme někoho s touhou učit se a růst.
  • Umíš být diskrétní
  • Řidičský průkaz je nutností, protože naše práce často zahrnuje cestování.

TVOJE ROLE:

  • Tvůj hlavní úkol bude vyhledávat a budovat vztahy s klienty, pečovat o ně s důrazem na kvalitu a servis, což je pro nás klíčové.
  • O našem přístupu ke klientům a financím se ještě tolik neví, proto je potřeba zvolit vhodnou strategii a realizovat ji.
  • Jedná se o dynamickou a inspirující práci, která je nejen dobře ohodnocená, ale i plná výzev a zábavy.
  • Budeš mít možnost vybudovat si vlastní tým, poskytneme ti prostor a podporu.

CO TI NABÍZÍME:

  • Neomezenou podporu a školení. Budeš mít k dispozici mentory, kteří ti budou vždy nablízku.
  • Moderní technologie a špičkové nástroje nezbytné pro Vaši práci, odborný a právní servis.
  • Bohaté benefity (vůz za zvýhodněnou cenu, levné volání, zvýhodněné cestování).
  • Tvoje autonomie je u nás na prvním místě. Poskytneme ti rady, povíme, co fungovalo nám, ale konečné rozhodnutí bude vždy na tobě.
  • Opravdu velmi flexibilní pracovní dobu, je jedno, kdy budeš pracovat, důležité je plnit společně vytyčené cíle.
  • Většinu pracovní administrativy, telefonování a online schůzek můžeš řešit z domova.
  • Otevřenou a férovou komunikaci.
  • Unikátní akciový program, díky kterému se budete moci stát spolumajiteli firmy.

Naše poslání:

  • Řešíme finance komplexně, bavíme se s lidmi o budoucnosti, cílech, přáních a na míru sestavujeme finanční plán tak, aby svých cílů dosáhli.
  • Pomáháme lidem nejen chránit své finance, ale opravujeme i smluvní chyby a navrhujeme lepší alternativy.
  • Jsme odborníci na pojištění, hypotéky a další finanční produkty, díky našim partnerským vztahům s desítkami pojišťoven, bank a dalších finančních institucí.
  • Diskrétnost a zákaznický přístup jsou pro nás klíčové.

BONUS NA ZÁVĚR:

Váš budoucí mentor bude Roman, zkušený profesionál s 15 lety praxe jako poradce, ředitel a majitel vlastní finančně poradenské pobočky. Roman vás bude provázet světem finančního poradenství a pomůže vám rozvíjet svoje schopnosti.

Věříme, že správné prostředí je klíčem k růstu a úspěchu.

Nabízíme i možnost začít při současné práci něco úplně nového a po nějaké době změnu z vedlejšího pracovního poměru na hlavní.

Benefity

  • Práce z domova
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
  • Vzdělávací kurzy
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na mobilní tarif
  • Přátelské prostředí
  • Parkoviště
Snadno odpovídejte na pracovní nabídkyVložit životopis