Přeskočit na hlavní obsah

Nabídky práce administrativa v lokalitě Most

Řadit dle: -
Nabídky práce: 50
  • Zobrazit podobné nabídky práce u tohoto zaměstnavatele

Podobná vyhledávání:

administrativní pracovník

Job Post Details

Administrátor/ka zakázek - job post

Health Galaxy s.r.o.
Most
Plný úvazek
Než přejdete na webové stránky společnosti, vytvořte si účet Indeed.

Popis pracovní pozice

Zde se dozvíte, jak se podrobnosti nabídky práce shodují s vaším profilem.

Druh nabídky práce

  • Plný úvazek

Lokalita

Most

Úplný popis pracovní pozice:

Informace

Náplň práce:
Písemná a telefonická komunikace.
Zpracování zakázek (filtrace poptávek, zpracování poptávky na nemovitosti) a administrativa s tím spojená.

Výhodou, nikoli podmínkou:
Práce v call centrum, zákaznická linka, zkušenost realitního makléře

Nabízíme fixně 35tis Kč, práci na ŽL

Nejedná se o pozici realitního makléře.
Co od vás očekáváme
SŠ vzdělání zakončené maturitní zkouškou.
Vysokou míru odpovědnosti za výsledky svojí práce.
Schopnost samostatného a logického uvažování.
IT gramotnost (MS Office).
Časovou flexibilitu a schopnost dosahovat výsledků.
Orientace v katastru nemovitostí.
ŘP sk. B
Příjemné vystupování, telefonický a psaný projev.
Co vám nabízíme
Firemní notebook, telefon
Snadno odpovídejte na pracovní nabídkyVložit životopis