Přeskočit na hlavní obsah

Výsledky vyhledávání

Řadit dle: -
Nabídky práce: 190
  • Zobrazit podobné nabídky práce u tohoto zaměstnavatele

Podobná vyhledávání:

administrativní pracovník

Job Post Details

Specialista / specialistka logistiky v jednosměnném provozu - job post

Greyfish s.r.o.
Dobřejovice
35 000 Kč - 45 000 Kč měsíčně - Plný úvazek
Než přejdete na webové stránky společnosti, vytvořte si účet Indeed.

Popis pracovní pozice

Zde se dozvíte, jak se podrobnosti nabídky práce shodují s vaším profilem.

Plat

  • 35 000 Kč - 45 000 Kč měsíčně

Druh nabídky práce

  • Plný úvazek

Lokalita

Dobřejovice

Úplný popis pracovní pozice:

O nás

Společnost Greyfish s.r.o. je nově rozrůstající se česká firma zabývající se maloobchodním a velkoobchodním prodejem rybářských potřeb zastupující velké světové značky. Nyní hledáme do našeho týmu novou posilu.

Co Tě čeká a nemine?

  • práce přímo ve skladu rybářských potřeb, vybavení a oblečení
  • komunikace a administrativa spojená s prodejem zboží zákazníkovi
  • fyzická manipulace se zbožím (příjem zboží, balení, příprava a expedice zboží, nakládka a vykládka zboží, výdej a zaskladnění zboží z/do lokací)
  • obsluha manipulační techniky (paletové a vysokozdvižné vozíky elektrické)
  • samostatnost a zodpovědnost ve svěřených úkolech

Co od Tebe očekáváme?

  • dosažené středoškolské vzdělání s maturitou
  • praxe ve skladu a orientaci v logistických operacích a procesech
  • uživatelskou znalost MS Office (MS Word, Excel, Outlook) nebo v systému Pohoda
  • zkušenost s VZV (pokud nemáš platné oprávnění, nevadí, my ho zajistíme)
  • řidičský průkaz sk. B

Co Ti můžeme nabídnout?

  • nástupní plat v rozmezí 35 000Kč - 45 000Kč
  • 5 dnů dovolené navíc (pokud u nás zůstaneš více než 6 měsíců)
  • příspěvek na stravování (po zkušební době)
  • multisport kartu (po zkušební době)
  • jednosměnný provoz (od pondělí do pátku)
  • nákup zboží za zvýhodněných podmínek
  • menší kolektiv a fajn kolegy

Rád rybaříš? Jsme tým nadšených rybářů, pošli nám svůj životopis a přidej se k nám.

Těšíme se na Tvoji reakci.

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí
  • Parkoviště
Snadno odpovídejte na pracovní nabídkyVložit životopis