Přeskočit na hlavní obsah

Výsledky vyhledávání

Řadit dle: -
Nabídky práce: 103

Podobná vyhledávání:

administrativa

Job Post Details

Administrativní pracovník - job post

ADAKS Tiles s.r.o.
Praha
40 000 Kč - 80 000 Kč měsíčně - Plný úvazek
Než přejdete na webové stránky společnosti, vytvořte si účet Indeed.

Popis pracovní pozice

Zde se dozvíte, jak se podrobnosti nabídky práce shodují s vaším profilem.

Plat

  • 40 000 Kč - 80 000 Kč měsíčně

Druh nabídky práce

  • Plný úvazek

Lokalita

Praha

Úplný popis pracovní pozice:

O nás

Stručná charakteristika společnosti:
ADAKS Tiles s.r.o. je dynamická a rostoucí společnost se sídlem v Praze. Jsme odhodláni dodávat našim klientům kvalitní podlahové dlaždice a hledáme motivované zaměstnance, kteří by se přidali k našemu týmu.

Náplň práce:

Hledáme administrativního pracovníka na kancelářské práce (telefonování, domlouvání schůzek a odbavování zákazníků v kanceláři na obklady/dlažby).

Požadavky na zaměstnance:

Jazykové znalosti:
Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) a Český jazyk - Expert (C2)

Řidičský průkaz: Skupiny
B (nepovinný)

Osobnostní předpoklady a dovednosti:

  • především být samostatný, proaktivní, motivovaný, energický
  • mít skvěle zorganizované a naplánované schůzky u zákazníků
  • výborné prezentační a komunikační dovednosti

Zaměstnanecké výhody a benefity:

  • služební telefon, notebook a auto (Octavia)
  • adekvátní hodnocení platu
  • motivační bonusový program
  • přátelský tým
  • a moderní perspektivní obor
  • zahraniční služební cesty
Snadno odpovídejte na pracovní nabídkyVložit životopis