Přeskočit na hlavní obsah

Pracovní místa allegro retail a.s.

Řadit dle: -
Nabídky práce: 34
  • Zobrazit podobné nabídky práce u tohoto zaměstnavatele

Job Post Details

Specialista pro rozšiřování sítě Junior Společnost Allegro Retail a.s. - job post

Mall.cz
4.3 out of 5
Praha
Trvalý
Než přejdete na webové stránky společnosti, vytvořte si účet Indeed.

Popis pracovní pozice

Zde se dozvíte, jak se podrobnosti nabídky práce shodují s vaším profilem.

Druh nabídky práce

  • Trvalý

Lokalita

Praha

Úplný popis pracovní pozice:

Company Description

Jsme součástí polské e-commerce skupiny Allegro, která patří mezi deset nejnavštěvovanějších platforem pro elektronické obchodování na světě. Allegro Retail vznikl sloučením českých právních subjektů: Internet Mall a.s., CZC.cz s.r.o., AMG Media a.s. a WE|DO CZ s.r.o. Společně tvoříme jednu z největších e-commerce skupin ve střední a východní Evropě.

S podporou více než čtyř tisíc talentovaných zaměstnanců působíme v sedmi zemích a poskytujeme naše služby 130 milionům obyvatel střední a východní Evropy. Chceme být pro naše zákazníky první volbou při nákupu, ať jsou kdekoli. Pojďme se do toho spustit společně!

Job Description

Čemu se u nás budete věnovat?

  • Akvizici nových partnerských prodejců
  • Komunikaci s potenciálními partnery primárně po telefonu
  • Spolupracovat s agenturou, která nám dodává velkou většinu kontaktů
  • Spolupracovat i s ostatními týmy napříč Allegrem

Co k tomu budete potřebovat?

  • Skvělé komunikační dovednosti
  • Motivaci
  • Angličtina výhodou
  • Předchozí zkušenosti ze zákaznického servisu či telesales jsou velkou výhodou ale ne podmínkou

Proč do toho jít s námi?

  • Nabízíme podporu nejen týmu, ale i celé organizace. Pomůžeme ti se začleněním do společnosti a také do této specifické obchodní role.
  • 29 dní volna (20 dní dovolené, 5 dní relaxace, 3 dny nemoci, Den dobrovolníků), plus volno na péči o člena rodiny.
  • Chcete si splnit svůj kreativní nebo cestovatelský sen? Žádný problém, po roce si můžete vzít volno, tedy až měsíc volna navíc. A po dvou letech máte dokonce nárok na dva měsíce volna!
  • stravenky Benefit Plus, které využijete u spousty skvělých podniků, nebo si můžete vybrat stravenku jednorázově. Záleží nám na zdraví našich zaměstnanců, nabízíme kartu MultiSport za zvýhodněnou cenu, program Cafeteria a pořádáme také Dny zdraví.
  • Měsíční příspěvek na důchod.
  • Home office - potřebujete v klidu dokončit projekty nebo počkat na údržbáře? Žádný problém. Po předchozí domluvě s manažerem si můžete nastavit způsob, který Vám vyhovuje.
  • Flexibilní pracovní doba – v závislosti na pozici a povinnostech si můžete upravit začátek a konec svého dne.
  • Potřebujete zlepšit své znalosti cizího jazyka? Rádi vám pomůžeme! Pro naše zaměstnance zajišťujeme kurzy angličtiny.
  • Právě se Vám narodilo miminko nebo chcete vzít své dítě do první třídy? Ve všem vás podpoříme!
  • Svých zaměstnanců si vážíme, proto budete mít nárok na odměnu za odpracovaná léta.
Snadno odpovídejte na pracovní nabídkyVložit životopis