Přeskočit na hlavní obsah

Výsledky vyhledávání

Řadit dle: -
Nabídky práce: 5

Job Post Details

Asistent/ka redakce - job post

ZONER software, a.s.
Brno
Než přejdete na webové stránky společnosti, vytvořte si účet Indeed.

Lokalita

Brno

Úplný popis pracovní pozice:

Náplň práce

zpracovávání smluv, vyúčtování, faktur, prodejů a kalkulací
starost o zahraniční licence
další menší administrativní činnosti
starost o archiv knih
komunikace s českými i zahraničními agenty různých nakladatelství
komunikace s tiskárnami
samostatné řešení dílčích úkolů
částečná činnost pro obchodní a marketingové oddělení

Požadujeme

SŠ vzdělání
praxe na obdobné pozici
samostatnost, pečlivost a zodpovědnost
organizační schopnosti
pokročilá znalost Office (Excel, Word)
komunikační schopnosti
výborná znalost českého jazyka slovem i písmem
znalost anglického jazyka slovem i písmem

Místo práce

V klidné lokalitě v centru Brna. 5 minut pěšky od hlavního nádraží, minutu od zastávky MHD. Pokud jezdíš autem, vždy pohodlně zaparkuješ přímo v našem areálu.

Nabízíme

odpovídající platové ohodnocení
zaměstnanecké benefity
stravenky, mobilní telefon, pitný režim, sportovní vyžití
přátelské prostředí
osobní přístup
práci ve stabilní české firmě

Svůj strukturovaný životopis prosím zašli na adresu petra.smejkalova@zoner.cz
Osobní údaje uchazečů budou zpracovány v souladu s obecným nařízením EU o ochraně osobních údajů (2016/679 - GDPR), a to pouze za za účelem výběrového řízení na tuto pracovní pozici, po dobu, než bude nalezen vhodný uchazeč a pracovní místo obsazeno.
Snadno odpovídejte na pracovní nabídkyVložit životopis