Přeskočit na hlavní obsah

Nabídky práce back end developer v lokalitě Brno

Řadit dle: -
Nabídky práce: 34

Job Post Details

Web developer /Back-End/ - job post

Institut biostatistiky a analýz, s.r.o.
Brno
300 Kč - 450 Kč za hodinu
Než přejdete na webové stránky společnosti, vytvořte si účet Indeed.

Lokalita

Brno

Úplný popis pracovní pozice:

    Typ práce

    Vývoj aplikací a systémů

    Měsíční mzda

    35 000 – 50 000 Kč

    300 – 450 Kč / hod.

    Typ úvazku
    Hlavní pracovní poměr, OSVČ
    Lokalita
    Brno

    Remote

Co zvládnete za první 3 měsíce?
  • Seznámíte se se všemi komponentami našeho vlajkového produktu, kterým je systém pro sběr dat, jejich management a vytěžování.
  • Porozumíte tomu, jak funguje agilní vývoj v našem podání, jak testujeme a uvolňujeme nové verze.
  • Projdete interním školením na Docker, Symfony a OOP návrhové vzory.
  • Přinesete vlastní pohled na zlepšení ovladatelnosti systému, budete rozvíjet administrace stávajících funkcionalit s důrazem na zlepšení UX.

Jaké budou vaše cíle pro první rok?
  • Vývoj Back-Endu: Návrh a implementace robustních systémů, převážně využívající PHP/Symfony, zajištění bezproblémové integrace s existujícími aplikacemi.
  • Odbornost v Dockeru: Práce s technologií Docker pro efektivní kontejnerizaci, čímž budeme moci naše řešení škálovat a rychle distribuovat novým zákazníkům.
  • Správa dat: Práce s různými formáty lékařských obrazů a modelových dat, jako jsou PACS/DICOM a STL, s cílem vytvořit sofistikované a uživatelsky přívětivé systémy pro 3D tisk zdravotnických modelů.
  • Spolupráce: Spolupráce s týmy z různých oborů, porozumění požadavkům, poskytování technického know-how a přispívání k celkovému procesu vývoje produktu.
  • Inovace: Sledování nových technologií a trendů v oblasti zdravotnické informatiky, klinického výzkumu a 3D tisku zdravotnických modelů, návrh inovativních nápadů na zlepšení našich produktů.

Náplň práce

40 %
PHP
30 %
Docker
30 %
Objektové programování

Kontaktní osoba

Lenka Volfová
HR BUSINESS PARTNER
KONTAKTOVAT

Technologie

Must have

2

Docker Container

2

PHP

Nice to have

Požadavky

Must have

VŠ bakalářské

B1

Další požadavky

A k tomu budete potřebovat:
  • Znalost vývoje Back-Endu s důrazem na PHP/Symfony.
  • Zkušenosti s Dockerem a dalšími technologiemi kontejnerizace.
  • Týmovou spolupráci a komunikační dovednosti, budete spolupracovat s technickými i netechnickými členy týmu.
  • Znalost formátů lékařských obrazů a modelových dat, jako jsou PACS/DICOM a STL výhodou.

Benefity

    Flexibilní pracovní doba

    Home office

    Dovolená / 30

Další benefity

    Bonusy / prémie
    Budget na vzdělávání a na konference
    Dog-friendly office
    Firemní akce a teambuildingy
    Interní vzdělávání
    Káva zdarma
    Kuchyňka
    Možnost delšího neplaceného volna
    Notebook
    Občerstvení na pracovišti
    Příspěvek na kulturu
    Příspěvek na penzijní/životní pojištění
    Příspěvek na sport
    Relaxační zóna
    Sprcha
    Stravenky

O projektu

Clade - IS

    Obor
    Zdravotnictví, ERP systémy a správa dokumentů, Farmacie
    Velikost týmu

    1 - 5 lidé

    Relokace

    Ne

    Lokalita
    Poštovská, Brno
Realizujeme také vlastní průmyslový výzkum a experimentální vývoj, a to v oblastech vizuální analytiky a risk-based monitoringu při realizaci projektů klinického a zdravotnického výzkumu.
Výsledky tohoto výzkumu a vývoje jsou postupně aplikovány do softwaru CLADE-IS (CLinicAl Data warEhousing Information System), pomocí něhož realizujeme většinu svých projektů – obchodních zakázek.

Tento software vyvíjíme od samotného počátku svého fungování a v současné době ho nabízí v režimu SaaS (Software as a Service). Uživatelé tohoto systému – investigátoři v projektech klinického výzkumu – přistupují do systému přes webové rozhraní vícečetných instancí CLADE-IS instalovaných v rámci serverové infrastruktury IBA.

Snadno odpovídejte na pracovní nabídkyVložit životopis