Přeskočit na hlavní obsah

Pracovní místa bc logistics

Řadit dle: -
Nabídky práce: 10
  • Zobrazit podobné nabídky práce u tohoto zaměstnavatele
Odebrali jsme 1 nabídku práce, která byla velmi podobná již zobrazeným nabídkám. Chcete-li zobrazit i tento další výsledek, můžete hledání opakovat tak, aby byla vynechaná nabídka práce také zobrazena.

Job Post Details

Manipulační dělník/ce (i brigádně) - job post

BC LOGISTICS
2.3 out of 5
Otrokovice
Než přejdete na webové stránky společnosti, vytvořte si účet Indeed.

Lokalita

Otrokovice

Úplný popis pracovní pozice:

Název pozice:

Manipulační dělník/ce (i brigádně)

Manuální nakládání hotových výrobků do kamionu. Zajištění vizuální kontroly jakosti výrobků. Plnění požadavků vedoucích pracovníků souvisejících s prací ve skladě. Směnný provoz.
Více informací
Co nabízíme
  • zázemí stabilní české firmy
  • stravenky v hodnotě 100,-
  • příspěvek na penzijní spoření dle platné kolektivní smlouvy
  • možnost individuálního plánování čerpání fondu pracovní doby a tomu odpovídající výdělek
  • kvartální odměny, u vybraných pozic 13. a 14. plat
  • příplatky nad rámec zákoníku práce
  • odborné vzdělávání a zvyšování kvalifikace hrazené zaměstnavatelem (jazykové kurzy, průkaz VZV apod.)
Co požadujeme
  • ZŠ / SO vzdělání
  • manuální zručnost
  • práce je vhodná pro absolventy nebo uchazeče bez praxe
  • schopnost plnit úkoly samostatně a svědomitě
  • dobrý zdravotní stav, fyzická zdatnost
  • trestní bezúhonnost
Kontakt

Máte zájem o tuto pozici? Zašlete nám Váš životopis.

Snadno odpovídejte na pracovní nabídkyVložit životopis