Přeskočit na hlavní obsah

Pracovní místa benthor automation

Řadit dle: -
Nabídky práce: 4
Odebrali jsme 1 nabídku práce, která byla velmi podobná již zobrazeným nabídkám. Chcete-li zobrazit i tento další výsledek, můžete hledání opakovat tak, aby byla vynechaná nabídka práce také zobrazena.

Job Post Details

Programátor C# - job post

BenThor automation
Praha
Než přejdete na webové stránky společnosti, vytvořte si účet Indeed.

Lokalita

Praha

Úplný popis pracovní pozice:

PŘIDEJ SE K NÁM A POJĎ S NÁMI MĚNIT SVĚT

Začněte pracovat pro BenThor automation, podílejte se na zavádění čtvrté průmyslové revoluce a propadněte kouzlu rozvíjející se automatizace a digitalizace.

Nabízíme:
– odpovídající výdělek,
– možnost neustálého vzdělávání,
– příležitost k seberealizaci,
– přátelský kolektiv podobně naladěných lidí,
– samostatnost,
– pravidelný team building,
– příspěvky na dopravu,
– a další benefity.

Programátor C#
Náplň práce:
  • vývoj a správa SW pro oblast automatizace – komunikace s PLC, roboty, tvorba rozhraní pro VR, zpracování obrazu, sběr a zpracování dat ze snímačů, tvorba reportů tvorba nových technických řešení a postupů
  • podpora projektového týmu v IT oblastech
  • komunikace s ostatními členy týmu
Požadujeme:
  • SŠ nebo VŠ technického směru (nejlépe IT)
  • zkušenosti s programovacím jazykem C#
  • znalost MSSQL
  • znalost Unity, Python, MS Server, Linux, LXC a sítí výhodou
  • alespoň základní znalost NJ nebo AJ
  • flexibilita
  • spolehlivost, pečlivost a aktivní přístup k práci
  • vhodné i pro absolventy
  • ŘP skupiny B
Nabízíme:
  • stabilní zaměstnání v perspektivním oboru
  • možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu
  • práci na zajímavých projektech
  • 5 týdnů dovolené
  • finanční bonus při splnění cílů
  • příspěvek na stravování a penzijní připojištění

MÁTE ZÁJEM O VÍCE INFORMACÍ O SPOLUPRÁCI?

Pokud máte zájem s námi spolupracovat, napište nám, nebo zavolejte.

+420 326 211 161

Po – Pá, od 8:00 do 16:00

info@benthor.tech

Odpovíme do 24 hodin.

Snadno odpovídejte na pracovní nabídkyVložit životopis