Přeskočit na hlavní obsah

Nabídky práce brigáda v lokalitě Nové Strašecí

Řadit dle: -
Nabídky práce: 61
  • Zobrazit podobné nabídky práce u tohoto zaměstnavatele

Podobná vyhledávání:

brigády

Job Post Details

Brigáda - Kontrolor kvality - Rakovník - 130Kč/hod - job post

Enter-Prise Sorting, s.r.o.
Rakovník
130 Kč - 160 Kč za hodinu
Než přejdete na webové stránky společnosti, vytvořte si účet Indeed.

Lokalita

Rakovník

Úplný popis pracovní pozice:

Jednoduchá vizuální kontrola dílů.
Drobné opravy kontrolovaných dílů.
Obsluha automatických a poloautomatických přístrojů.
Práce většinou ve stoje.

Požadujeme:
Zodpovědnost a zručnost.
Dobrý zrak.
Férové jednání.
Plnoletost.

Nabízíme:
Nástup možný IHNED.
Práce na 3 směnný provoz (ranní 6–14 h, odpolední 14–22 h, noční 22–6 h)
Smlouva na DPP s možností postupu na HPP, po té na HPP je možné čerpat zaměstnanecké benefity, stravenky.
Mzda až 130 Kč/hod.
Práce v přátelském kolektivu a příjemném prostředí.
Dlouhodobá brigáda.
Odměny dle odvedené práce.
Kvalitní školení a podpora při zaučení.

Vzdělání:
Základní, Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Typ pracovního poměru:
Brigády, Plný úvazek
Snadno odpovídejte na pracovní nabídkyVložit životopis