Přeskočit na hlavní obsah

Nabídky práce brigáda v lokalitě Praha 5

Řadit dle: -
Nabídky práce: 486

Podobná vyhledávání:

brigády

Job Post Details

Barista / baristka - job post

Spellcoffee s.r.o.
Praha
25 000 Kč - 30 000 Kč měsíčně - Částečný úvazek, Plný úvazek

Popis pracovní pozice

Zde se dozvíte, jak se podrobnosti nabídky práce shodují s vaším profilem.

Plat

  • 25 000 Kč - 30 000 Kč měsíčně

Druh nabídky práce

  • Částečný úvazek
  • Plný úvazek

Lokalita

Praha

Úplný popis pracovní pozice:

Do naší kavárny Spell Coffee hledáme barist(k)u!

Sídlíme na adrese Jindřišská 20 a jsme součástí salonu SPELL. Naši kolegové dělají krásné vlasy a obočí, my v kavárně zase děláme radost dobrou výběrovou kávou a dalšíma dobrotama. Nestaráme se ale pouze o klienty salonu, ale o každého, kdo k nám dorazí. Naši hosté žijou a pracují v okolí, ale díky blízkosti hlavního nádraží se u nás protočí i turisté z celého světa.

Koho hledáme?

Přáli bychom si někoho, kdo má rád výběrovou kávu a vše okolo kavárenství, je na něj spolehnutí a hosty vítá s upřímným úsměvem. Předchozí zkušenosti s touto prací vítáme, ale samozřejmě nováčka rádi zaučíme.

Kdo u nás pracuje?

Na směně není barista nikdy sám, pracujeme vždy ve dvou. Baristé se starají nejen o klient(k)y salonu, ale také o příchozí z ulice. Už teď se těšíme, až na jaře zase ožije naše venkovní zahrádka, která nabízí klid a stín pro každého, kdo dává přednost klidnější atmosféře. V týmu máme stálé baristy, kteří u nás pracují na plno, ale i studenty, kteří mají Spell Coffee jako brigádu. Všichni to jsou ale sympaťáci, co nezkazí žádnou srandu a za barem je vždy dobrá nálada.

Co bude vaše práce?

Příprava kávy a dalších nápojů, servírování dezertů, zapečených chlebů a dalších dobrot od našich skvělých dodavatelů. Během roku zpestřujeme naši nabídku sezónními drinky, a tak vítáme, když se baristé zapojí do jejich vymýšlení. Samozřejmě nechybí ani práce s pokladnou. Ta funguje na systému Storyous. Velký důraz ale klademe také na přítelskou komunikaci se zákazníky, chceme, aby to u nás žilo.
Bude se vám u nás líbit, pokud máte rád/a pořádek a systém, stabilní prostředí a přátelský tým. Milujete výběrovou kávu a zajímá vás vše okolo? Pojďte k nám!

Co by vám mohlo u nás udělat ještě radost?

Podporujeme u nás vzdělávání, jsme pro každé zlepšení. Pokud se po práci rád/a protáhnete, může se hodit karta Multisport.

Co potřebujeme vás my od vás?

Zkušenosti s výběrovou kávou a prací v kavárně. Umíte nastavit mlýnek, našlehat mléko a připravit skvělý batch? Je skvělé, když se nebojíte lidí, ale ještě lepší bude, když je máte opravdu rád/a. Přátelská komunikace v českém, ale i v anglickém jazyce. Zodpovědnost a schopnost zodpovědně plánovat své směny s alespoň měsíčním předstihem. Pozitivní přístup.

Typ úlohy: Plný úvazek, Částečný úvazek

Plat: 25 000,00Kč - 30 000,00Kč (měsíčně)

Snadno odpovídejte na pracovní nabídkyVložit životopis