Přeskočit na hlavní obsah

Nabídky práce brigáda na léto v lokalitě Louny

Řadit dle: -
Nabídky práce: 6

Podobná vyhledávání:

brigáda

Job Post Details

Super brigáda na letní prázdniny, 140,-/hod + bonusy, zálohy, flexibilní směny - job post

LPS GUARD s.r.o.
Bílina
140 Kč za hodinu
Než přejdete na webové stránky společnosti, vytvořte si účet Indeed.

Lokalita

Bílina

Úplný popis pracovní pozice:

Informace
Hledáš brigádu na léto? Chceš si vyzkoušet něco nového? Nebo máš již zkušenost s ostrahou? V tom případě hledáme právě tebe!

Do svého přátelského týmu hledáme kolegy, kteří nám pomohou zajistit ostrahu na prodejně s potravinami.

Směny jsou odpolední (15:00-21:00), flexibilně si volíš, které dny se ti hodí - s námi se dá domluvit na všem!

Náplň práce:

  • kamerový dohled nad prodejnou
  • obchůzky po prodejní ploše
  • eliminace krádeží
  • plánování směn podle Vašich časových možností
Co od vás očekáváme
  • Min. věk 18+
  • Čistý rejstřík trestů
  • Zodpovědnost
  • Spolehlivost
Co vám nabízíme
  • Mzdu 140Kč/hod
  • Přátelské prostředí
  • Smlouvu na DPP
  • Odměny za záchyty
  • Certifikát strážného
  • Plánování směn
  • Zálohy
  • Možnost dlouhodobé spolupráce
Snadno odpovídejte na pracovní nabídkyVložit životopis